Witajcie 🙂 dzisiaj przygotowałam Wam unboxing sprytnej gry Łotry od wydawnictwa Spell Games. Pogoda za oknem jest idealna by usiąść sobie z herbatką i pooglądać zdjęcia gry. Zwłaszcza, że tą grę szczególnie upodobała sobie nasza kotka, więc zapozowała do zdjęć.

Co nieco o grze Łotry

Łotry to ekonomiczna gra karciana, dość niepozorna na pierwszy rzut oka ale niech Was to nie zwiedzie. W rzeczywistości gra jest nacechowana negatywną interakcją, więc jej wielbicielom powinna się spodobać. W rozgrywce pomoże również umiejętność planowania i taktycznego myślenia.

Bohaterowie gry są osobami nie wykształconymi, bez umiejętności czytania i pisania. Często ich jedynym źródłem zarobku jest ciężka i mozolna praca na roli, bądź też inne rzemiosło. Waszym zadaniem w grze jest doprowadzenie bohatera do bogactwa. Gra jest odpowiednia dla od dwóch do czterech graczy, rozgrywka nie trwa długo, jest to około 15-45 minut. A grać mogą dzieciaki od 12 roku życia.

 

Na pierwszy plan poszło zdjęcie kota wraz z instrukcją do gry Łotry. Instrukcja jest w formie niewielkiej książeczki i jest napisana jasno i klarownie.

 

Drugie zdjęcie przedstawia żetony wykonane z grubszej tektury. Mają gładką strukturę i są w stonowanych kolorach.

 

Tak się prezentuje plansza do gry Łotry, jest zrobiona z tektury, ma niewielkie rozmiary, tonacja jest podobna jak w przypadku żetonów.

 

I znowu kot:) tym razem przy otwartym opakowaniu z kartami w środku. Karty są gładkie, mają przyjemne dla oczu grafiki, nie odkształcają się.

 

Zbliżenie na karty występujące w grze.

Podobne Wpisy

https://i1.wp.com/bigbaddice.pl/wp-content/uploads/2017/12/kocur-e1513191418927.jpg?fit=1024%2C683&ssl=1https://i1.wp.com/bigbaddice.pl/wp-content/uploads/2017/12/kocur-e1513191418927.jpg?resize=150%2C150&ssl=1Aleksandra SzakołaGry PlanszoweUnboxing - Gry Planszowespell Games,łotryWitajcie 🙂 dzisiaj przygotowałam Wam unboxing sprytnej gry Łotry od wydawnictwa Spell Games. Pogoda za oknem jest idealna by usiąść sobie z herbatką i pooglądać zdjęcia gry. Zwłaszcza, że tą grę szczególnie upodobała sobie nasza kotka, więc zapozowała do zdjęć. Co nieco o grze Łotry Łotry to ekonomiczna gra karciana, dość...Wielka zła kostka czyli planszówki, gry PC oraz filmy i seriale