Luty 2024 – premiery na VOD!


Luty 2024 – premiery na VOD z tego tygodnia! Co warto obejrzeć w weekend na Netflixie, HBO Max, Disney+ i Prime Video?

NETFLIX

DIABEŁ UBIERA SIĘ U PRADY

Luty 2024 - premiery na VOD

Komediodramat na podstawie powieści o tym samym tytule autorstwa Lauren Weisberger z 2003 roku. W filmie występują Meryl Streep jako Miranda Priestly, wymagająca redaktorka naczelna magazynu mody Runway, oraz Anne Hathaway jako Andrea Sachs, świeżo po studiach dziennikarka, która zostaje jej asystentką. Praca dla Mirandy jest niezwykle wymagająca. Miranda jest despotyczną szefową, która oczekuje od swoich asystentek absolutnej perfekcji. Z biegiem czasu Andrea staje się coraz bardziej pochłonięta światem mody. Zaczyna zaniedbywać swoje życie prywatne i przyjaciół. Stopniowo staje się też coraz bardziej cyniczna i bezwzględna. W pewnym momencie Andrea musi dokonać wyboru: czy chce dalej pracować dla Mirandy i poświęcić temu swoje życie prywatne, czy też odejść z pracy i żyć normalnym życiem.

RAËL: PROROK PRZYBYSZÓW Z KOSMOSU

Luty 2024 - premiery na VOD

Raël (właściwie Claude Vorilhon) to francuski były dziennikarz i autor, który w 1973 roku ogłosił, że spotkał istotę pozaziemską o imieniu Elohim. Według Raëla, Elohim przekazali mu wiadomości o pochodzeniu człowieka i przyszłości Ziemi. Raël głosi, że ludzie zostali stworzeni przez Elohim za pomocą inżynierii genetycznej. Elohim mieli również stworzyć wszystkie inne religie na Ziemi, aby zjednoczyć ludzkość. Raël twierdzi, że Elohim powrócą na Ziemię w 2024 roku, aby pomóc ludzkości w osiągnięciu pokoju i harmonii. Należy pamiętać, że ruch Raëliański jest kontrowersyjny i jego nauki nie są powszechnie akceptowane. Właściwie można uznać go za kult.

JEDEN DZIEŃ

Serial Jeden dzień jest adaptacją bestsellerowej powieści o tym samym tytule autorstwa Davida Nichollsa. Opowiada historię Emmy Morley i Dextera Mayhew, którzy poznają się w noc ukończenia szkoły i od tej pory śledzimy ich losy na przestrzeni 20 lat. Serial pokazuje ich wzloty i upadki, sukcesy i porażki, a także skomplikowaną relację, która łączy ich przez te wszystkie lata.

LOVER, STALKER, KILLER

Luty 2024 - premiery na VOD

Serial dokumentalny Lover, Stalker, Killer bada mroczne zakamarki obsesyjnej miłości i prześladowania, które prowadzą do tragicznych zbrodni. Każdy odcinek skupia się na innej historii, analizując motywacje sprawców, wpływ ich działań na ofiary i śledztwo prowadzone przez organy ścigania. Występują w nim eksperci, śledczy, rodziny ofiar i osoby, które doświadczyły prześladowania.

HBO MAX

GDZIEŚ W QUEENS

Luty 2024 - premiery na VOD

Film opowiada historię Leo Russo, 70-letniego nauczyciela języka włoskiego z Queens, który marzy o zwycięstwie w turnieju bocce z okazji święta Wersalu. Jednak nie wszystko układa się po jego myśli, a do tego wszystkiego wracają dawne konflikty rodzinne.

OPOWIEŚCI KANTERBERYJSKIE

Luty 2024 - premiery na VOD

Film jest adaptacją Opowieści kanterberyjskich Geoffreya Chaucera, średniowiecznego angielskiego poematu. Opowiada historię grupy pielgrzymów, którzy udają się do katedry w Canterbury i opowiadają sobie historie, aby umilić podróż. Chwalony jest przez widzów za scenerię i kostiumy.

TOKYO VICE – sezon 2

To kryminalny serial oparty na prawdziwych doświadczeniach Jake’a Adelsteina, amerykańskiego dziennikarza, który w latach 90. pracował dla tokijskiej gazety Yomiuri Shimbun. Serial śledzi jego podróż przez mroczny świat tokijskiej yakuzy. drugi sezon kontynuuje historię Adelsteina.

ELLE

Luty 2024 - premiery na VOD

Michele Leblanc jest pewną siebie szefową firmy produkującej gry wideo. Pewnego dnia zostaje brutalnie napadnięta we własnym domu. Zamiast zgłosić napaść na policję, Michele postanawia sama dojść do sprawiedliwości. Rozpoczyna śledztwo, które prowadzi ją w mroczne zakamarki ludzkiej psychiki. Jest też jest adaptacją powieści Oh… Philippe’a Djuana.

OBIETNICE

Luty 2024 - premiery na VOD

Clemence to burmistrz małego miasteczka w pobliżu Paryża. Od lat walczy z problemami ekonomicznymi i społecznymi, które nękają jej społeczność. Pewnego dnia otrzymuje propozycję objęcia stanowiska ministra w rządzie. Clémence staje przed dylematem: czy ma kontynuować lokalną walkę o lepsze jutro, czy też wykorzystać szansę na wpływanie na politykę na szczeblu krajowym.

DISNEY+

MARVELS

Kontynuacjęa filmu Kapitan Marvel z 2019 roku i jest częścią piątej fazy MCU. Carol Danvers, znana również jako Kapitan Marvel, staje przed konsekwencjami destabilizacji wszechświata podczas pościgu za kreńskim rewolucjonistą. Jej moce łączą się z mocami Kamali Khan (Ms. Marvel) i Moniki Rambeau (Kapitan Monica Rambeau), tworząc tytułowe Marvels. Wspólnie muszą uratować wszechświat przed nieznanym zagrożeniem.

SUNCOAST

Luty 2024 - premiery na VOD

Film Suncoast opowiada historię nastolatki imieniem Jamie, która mieszka w nadmorskim miasteczku na Florydzie. Dziewczyna dorasta w dysfunkcyjnej rodzinie i musi zmierzyć się z wieloma problemami, w tym z chorobą brata i skomplikowaną relacją z matką. Pewnego dnia Jamie poznaje swojego ekscentrycznego sąsiada, pana Rubena, który staje się dla niej mentorem i przyjacielem. Ruben pomaga Jamie odkryć jej talent muzyczny i uciec od problemów w domu.

PRIME VIDEO

PIERWSZA KLASA

Luty 2024 - premiery na VOD

Pierwsza Klasa łączy romans z odrobiną komediowych zawirowań. Podczas rutynowej podróży służbowej Ana trafia do pierwszej klasy – mile widzianej ucieczki od ciasnej strefy ekonomicznej. Tam spotyka porywającego Willa, który błędnie uważa ją za wpływowego dyrektora swojej firmy. Zaskoczona jego charyzmą Ana waha się, czy go poprawić, wywołując wir efektownych wydarzeń i ekscytujących możliwości

MROCZNA TAJEMNICA

Luty 2024 - premiery na VOD

Film grozy psychologicznej, który opowiada historię młodej kobiety, Rose Halshford, która wprowadza się do nowego domu wraz z ojcem, aby zacząć nowe życie po śmierci matki. Jednakże, gdy zaczynają pojawiać się dziwne zjawiska, Rose odkrywa mroczne tajemnice związane z poprzednimi mieszkańcami domu.

TAJEMNICA KLASZTORU MARII MAGDALENY

Film oparty jest na sztuce teatralnej Johna Pielmeiera, który również napisał scenariusz do ekranizacji. Tajemnica Klasztoru Marii Magdaleny skupia się na trzech głównych postaciach: Agnes – młodej mniszce, która jest oskarżona o zamordowanie noworodka, a jednocześnie twierdzi, że nie pamięta, jak doszło do tego tragicznego wydarzenia, siostrze Miriam Ruth – przełożonej klasztoru, która ma za zadanie rozwikłać tę sprawę, doktor Marthy Livingston – psychoterapeutki, która zostaje wysłana, aby ocenić zdolność Agnes do zeznań sądowych.

POWIETRZE

Luty 2024 - premiery na VOD

Fabuła filmu rozgrywa się w postapokaliptycznym świecie, w którym z powodu zanieczyszczenia powietrza ludzkość musi przebywać w specjalnych komorach, aby przetrwać. Głównymi bohaterami są dwaj technicy, Bauer i Cartwright, którzy są odpowiedzialni za utrzymanie i naprawę tych komór. Ich rutynowe życie ulega zmianie, gdy pewnego dnia coś nieoczekiwanego staje się wyzwaniem dla ich egzystencji.

SPADAJ, TATO

Luty 2024 - premiery na VOD

Komedia koncentruje się wokół relacji między ojcem, Donnym Bergerem, a jego synem, Hansem Bergerem. Donny to mężczyzna, który w młodości stał się sławny po tym, jak w wieku 13 lat został przypadkowo ojcem dziecka. Teraz, wiele lat później, Donny ma problemy finansowe i postanawia skontaktować się ze swoim synem w dniu jego ślubu, co wprowadza wiele komplikacji.

 

 

Zobacz też: Premiery na VOD w lutym 2024!

Jeżeli szukasz innych filmów, to dobrą wyszukiwarką jest Bestflix.pl, który jest świetnym sposobem do wyszukiwania nowych filmów i seriali na platformie Netflix. Dodatkowo warto zainteresować się VPN, zwłaszcza kiedy wybrany przez Ciebie film na wieczór nie posiada polskiego wydania!

Poprzednio Legion Samobójców: Śmierć Lidze Sprawiedliwości - Poradnik Osiągnięć - Jak zdobyć platynę?
Następny Palworld - Jak znaleźć jajka i odblokować inkubator? - Poradnik