Marcowe premiery na Netflixie, HBO Max, Disney+ i w kinie!


Sprawdźmy marcowe premiery na Netflixie, HBO Max, Disney+, Amazon Prime Video i w kinie z tego tygodnia. Co warto obejrzeć w weekend?

NETFLIX

POZORY PRAWDY

marcowe premiery na Netflixie

Thriller dla fanów prawniczych klimatów. Ambitny, młody prawnik zostaje uwikłany w sprawę wymuszenia i korupcji po tym, jak przyjął sprawę przeciwko prezesowi dużej firmy farmaceutycznej.

SPOTLIGHT

marcowe premiery na Netflixie

Dramat biograficzny, który przedstawia jak dziennikarze śledczy z The Boston Globe dążyli do odkrycia i upublicznienia licznych zatuszowanych przypadków molestowania dzieci przez księży katolickich. Film został nagrodzony dwoma Oskarami, nominowany był do znacznie większej ilości nagród. Sami dziennikarze za relację otrzymali Nagrodę Pulitzera.

SEKRETNE OKNO

Film, którego scenariusz został oparty na noweli S. Kinga „Tajemnicze okno, tajemniczy ogród”. Morton jest odnoszącym sukcesy pisarzem, który zmaga się z problemami rodzinnymi. Jest w trakcie rozwodu, co niekorzystnie wpływa na wenę do pracy. Do tego, jego względnie spokojne życie w odludnym domku nad jeziorem zostaje zaburzone, kiedy lokalny autor zaczyna go prześladować i oskarża o plagiat.

HBO MAX

MARTWE ZŁO

marcowe premiery na Netflixie

To remake filmu z lat osiemdziesiątych o grupce przyjaciół, która uda się na wyjazd do chatki wśród drzew. Tam odkrywają Księgę Umarłych, po użyciu której nieświadomie budzą i przyzywają śpiące w lesie demony. Rozpoczyna się walka o przetrwanie.

THE GRUDGE: KLĄTWA

Pierwszy film w cyklu The Grudge. Tajemna klątwa, która więzi osobę w dzikim gniewie, następnie odbiera jej życie i rozprzestrzenieniem się na inną ofiarę, zostaje przyjęta przez amerykańską pielęgniarkę mieszkającą i pracującą w Tokio.

SNOWFALL

marcowe premiery na Netflixie

Na HBO MAX dostępy jest już kolejny odcinek szóstego sezonu serialu, który opowiada o narkotykowym kryzysie w Los Angeles w latach osiemdziesiątych i pokazuje, jak narkotykowa epidemia wpłynęła na rozwój miasta.

DISNEY+

THE MANDALORIAN

Długo oczekiwany serial wraca z trzecim sezonem. Tytułowy Mandalorian kontynuuje swoją podróż przez galaktykę z małym Grogu – dzieckiem przepełnionym mocą. W głównej roli oczywiście Pedro Pascal, który szturmem przejmuje największe udane franczyzy serialowe.

AMAZON PRIME VIDEO

ŁOWCA GŁÓW

Western z zeszłego roku, w którym zagrał Willem Dafoe oraz Christoph Waltz. Słynny łowca nagród wpada na swojego zaprzysięgłego wroga, zawodowego hazardzistę i banitę, którego przed laty wysłał do więzienia.

DAISY JONES AND THE SIX

marcowe premiery na Netflixie

Miniserial oparty na książce T. Reida o tym samym tytule. To fikcyjna historia przedstawiona w formie dokumentu telewizyjnego o powstaniu zespołu rockowego Daisy Jones i The Six w Los Angeles w latach 70.  oraz o ich dążeniu do statusu światowej ikony.

KINO

CREED III

marcowe premiery na Netflixie

To dramat sportowy wyreżyserowany przez Michaela B. Jordana w jego debiucie reżyserskim, a także z jego  udziałem w roli głównej. Donnie odnosi sukcesy zarówno w swojej karierze bokserskiej, jak iw życiu rodzinnym po wydarzeniach z Creed II. Teraz z więzienia wychodzi jego dawny przyjaciel z dzieciństwa i planuje pokazać, że zasługuje na szansę rywalizacji. Donnie musi walczyć z Dame, wojownikiem, który nie ma nic do stracenia, aby wyrównać rachunki, ryzykując przy tym swoją przyszłość.

 

W zeszłym tygodniu: Premiery na Netflixie, HBO Max, Disney+ i Prime Video w lutym!

 

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Jakie funkcje powinien mieć dobry ekspres ciśnieniowy? Poznaj możliwości ekspresów Philips
Następny Diablo 4 Beta - klasy i zawartość oraz nowy zwiastun rozgrywki