Marcowy skład gier w PlayStation Plus Extra i Premium został ujawniony


Są to między innymi Tchia, Uncharted: Legacy of Thieves Collection, Ghostwire Tokyo oraz Immortals Fenyx Rising. Dodatkowe gry do marcowego katalogu gier PlayStation Plus zostały dziś ujawnione. Katalog gier będzie dostępny dla członków PlayStation Plus Extra i Premium od wtorku, 21 marca. Przyjrzyjmy się bliżej każdej grze po kolei.

Katalog gier | PlayStation Plus Extra i Premium

Kolekcja Uncharted Legacy of Thieves

Poznaj porywającą, filmową narrację Naughty Dog i największą przebojową grę akcji w kultowej franczyzie. Dołącz do charyzmatycznych, ale skomplikowanych złodziei Nathana Drake’a i Chloe Fraser, odkrywając zaginioną historię! Przemierzają świat z poczuciem cudowności, ścigając niezwykłe przygody i zaginione lore. Kolekcja Uncharted Legacy of Thieves zawiera słynną grę dla jednego gracza Uncharted 4: A Thief’s End i Uncharted, zabierając ich w podróż dookoła świata. Została ona również zremasterowana dla PS5 z poprawioną oprawą wizualną i liczbą klatek na sekundę.

Ghostwire Tokyo

Tokio zostaje opanowane przez śmiertelnie niebezpieczne siły nadprzyrodzone przywołane przez niebezpiecznego okultystę, co sprawia, że ludność miasta znika w jednej chwili. Połącz siły z potężnymi yokai w Ghostwire Tokyo, aby dokonać zemsty, i wykorzystaj swoje możliwe do ulepszenia mocy żywiołów oraz umiejętności łowcy duchów, aby stawić czoła nadprzyrodzonemu zagrożeniu podczas zwiedzania spowitego deszczem Tokio, przedstawionego w technologii ray tracing nowej generacji PS5 z haptycznymi sprzężeniami zwrotnymi i adaptacyjnymi spustami.

Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction

Rainbow Six Extraction to regrywalna, taktyczna kooperacyjna strzelanka pierwszoosobowa dla trzech graczy. W Extraction elitarni operatorzy Rainbow Six łączą siły, by stawić czoła zagrożeniu ze strony wyewoluowanych obcych znanych jako Archaea. Każda infiltracja Strefy Zamkniętej Obcych jest wyjątkowa ze względu na dynamiczne zmienne w grze i nieprzewidywalne, śmiertelne wyzwania. Wymaga to od Ciebie i Twojego oddziału planowania z wyprzedzeniem, współpracy i dostosowania taktyki, aby wyjść z niej żywym.

Chia

Wspinaj się, szybuj, pływaj i żegluj po rozległym i pięknym archipelagu inspirowanym Nową Kaledonią w tej intensywnej grze przygodowej na Playstation. Poznaj różne postacie inspirowane kulturą Nowej Kaledonii i wyrusz w uduchowioną przygodę z Chia. Po drodze napotkasz różne wyzwania, w tym rzeźbienie totemów, balansowanie na skałach i wyścigi, podczas gdy duszkowe zdolności Tchii pozwalają jej manipulować zwierzętami i przedmiotami, które znajdzie. Będziesz mógł również grać na ukulele i odblokowywać melodie, które wywołują specjalne wydarzenia, takie jak przyciąganie zwierząt lub deszcz w otwartym świecie.

Immortals Rise of the Phoenix

Losy świata są zagrożone – jesteś ostatnią nadzieją bogów. Wciel się w postać Feniksa, nowego skrzydlatego półboga, i ocal greckich bogów oraz ich ojczyznę przed mroczną klątwą. Walcz z mitycznymi potworami, władaj legendarnymi mocami bogów i pokonaj Typhona, najbardziej zabójczego tytana greckiej mitologii, w epickich bitwach na przestrzeni wieków. Immortals Phoenix Rising to świeże i dowcipne podejście do gatunku action-adventure z otwartym światem, z dynamiczną akcją, bitwami i historią inspirowaną grecką mitologią.

Life is Strange: True Colors

Unikalne zdolności są kluczem do odblokowania porywających tajemnic w tej inspirującej grze fabularno-przygodowej. Alex Chen wierzy, że jego długo tłumiona zdolność jest przekleństwem. Jej psychiczny dar empatii pozwala jej wyczuwać i manipulować emocjami osób wokół niej. Ale kiedy jej brat ginie w wypadku, tylko ta zdolność może ujawnić prawdziwą prawdę. Prawda okazuje się jednak boleśnie oczywista.

Life is Strange 2

Po tragicznym wypadku bracia Sean i Daniel Diaz uciekają z domu. Obawiając się policji i radząc sobie z nową zdolnością telekinetyczną Daniela (umiejętność poruszania przedmiotów za pomocą umysłu), chłopcy uciekają do Meksyku w poszukiwaniu bezpieczeństwa. Niespodziewanie 16-letni Sean otrzymuje odpowiedzialność za zapewnienie Danielowi bezpieczeństwa, ochronę i nauczenie go odróżniania dobra od zła. Jako Sean, twoje wybory zadecydują o losie braci Diaz i życiu wszystkich, których spotkają. Seattle, Portland, Kalifornia. Podróż do Meksyku jest długa i pełna niebezpieczeństw.

Dragon Ball Z Kakarot

Przeżyj historię Goku i innych wojowników Z w Dragon Ball Z Kakarot. Doświadcz życia w świecie Dragon Ball Z: walcz, łów, jedz i trenuj razem z Goku, Gohanem, Vegetą i innymi w epickich bitwach. Przechodzić przez nowe obszary i przygody w opowieści i tworzyć potężne więzi z innymi postaciami w uniwersum Dragon Ball Z.

Street Fighter V Champion Edition

Od czasu premiery w 2016 roku, Street Fighter V został wypełniony nowymi postaciami, kostiumami, etapami i inną dodatkową zawartością. Teraz możesz posiadać całą kolekcję w Street Fighter V – Champion Edition, z wyborem 40 postaci i potężną opcją meczu, która pozwala rywalizować ze znajomymi online lub offline.

Untitled Goose Game

Untitled Goose Game to szybka gra typu stealth sandbox, w której wcielasz się w rolę gęsi atakującej bezbronną wioskę. Od podwórek ludzi, przez halę targową, aż po wiejską zieleń, rób ludziom psikusy, kradnij kapelusze i staraj się, aby zepsuć wszystkim dzień. Gra w zestawie z własnym przyciskiem klaksonu.

Final Fantasy Zero HD

Final Fantasy Zero HD to najmroczniejsza gra w historii serii. Dostarcza krwiożerczych, intensywnych bitew i znakomitej fabuły, z której słynie seria. W dynamicznym i ekscytującym świecie Orience, bezlitosna wojna między narodami grozi zniszczeniem całego kontynentu. W tej grze klasa Zero, złożona z elitarnych studentów, musi bronić swojej ojczyzny przed napaścią Imperium Militis i opanować 14 unikalnych stylów walki, aby pokonać Imperium i odkryć tajemnice wojny.

Rage 2

Bezlitosne, żądne krwi gangi grasują po szerokich ulicach, a despotyczne władze próbują rządzić żelazną ręką. Jako chodzący, ostatni strażnik pustkowia i zagrożenie dla ich władzy, zostałeś okradziony z domu i pozostawiony na pastwę losu. Powstań w obronie sprawiedliwości i wolności. W grze znajdziesz śmiejące się do rozpuku walki z użyciem pojazdów, super mocy z perspektywy pierwszej osoby oraz szalony otwarty świat, w którym będziesz walczyć z sadystycznymi bandytami na bezlitosnych pustkowiach, szukając narzędzi i technologii, które pozwolą ci obalić opresyjne siły władzy.

Neo: The World Ends with You

Długo oczekiwana nowa historia w The World Ends with You jest wreszcie dostępna. W tej grze fabularnej, której akcja rozgrywa się w Tokio, Rinjun bierze udział w Igrzyskach Żniwiarzy i zaczyna zdawać sobie sprawę, że jego życie jest zagrożone. To, jak potoczy się ta historia, zależy wyłącznie od ciebie. Twoje zdolności parapsychiczne zostaną wystawione na próbę w stylowo animowanej dzielnicy Shibuya.

Haven

Przemierzaj mistyczne krajobrazy, odkrywaj odmienne światy i zmierz się z tym, co grozi rozstaniem dwojga kochanków w tej grze fabularnej o miłości, buncie i wolności. Chloe i Kay w grze Haven zostawili wszystko, co znali, i uciekli na zapomnianą planetę. Graj jako oboje w tym samym czasie i zanurz się w nieznane. Eksploruj planetę w poszukiwaniu części i materiałów, aby naprawić statek i zamienić go w przytulny dom. Ciesz się codziennymi chwilami życia intymnej pary, gotowaniem, craftingiem i zbieraniem cennych zasobów, zsynchronizuj swoje działania w walce, kontrolując obie postacie jednocześnie, i znajdź idealne wyczucie czasu i rytmu, aby je rozerwać. Walcz z siłami, które próbują was rozerwać.

PlayStation Classics

Ridge Racer Type 4

Gra akcji na czterech kółkach Ridge Racer powraca na konsolę PlayStation. Charakteryzująca się wspaniałym stylem wizualnym, przepięknymi projektami torów i zabójczą ścieżką dźwiękową, Type 4 obraca się wokół zręcznościowej rozgrywki z wieloma wyścigami Grand Prix, z możliwością wyboru zespołów wyścigowych i szeroką gamą pojazdów, które można odblokować.

Monkey Academy 2

Monkeys w końcu ukończył Monkey Academy, a w tym semestrze rzeczy będą nieco inne. Nowa gra karciana wymyślona przez złego geniusza Spectre rozprzestrzenia się po świecie, pomagając mu w drodze do dominacji nad światem. Walcz z małpami za pomocą kart Spectre’s Scissors, Paper, Rock (w sumie 300) i graj w ponad 100 wymagających mini-gier – wszystko po to, aby dostać w swoje ręce super rzadkie platynowe karty Spectre’s monkey (nie wspominając o rocznym zapasie bananów). Małpa zrobi wszystko, aby dostać w swoje ręce super rzadką platynową kartę małpy Spectre.

Syphon Filter: Dark Mirror

Wcielasz się w Gabe’a Logana, dowódcę legalnie zlikwidowanej amerykańskiej agencji Black Box. Prowadząc śledztwo w sprawie paramilitarnej grupy zwanej Czerwoną Sekcją, Logan odkrywa projekt o nazwie Dark Mirror. Aby wyeliminować najnowsze zagrożenie dla światowego bezpieczeństwa Logan musi dokonać infiltracji, rozpoznania i zdecydowanie zakończyć misję. Doświadcz Syphon Filter: Dark Mirror, pierwotnie wydanego na Playstation PSP, z ulepszonym renderowaniem, przewijaniem, szybkim zapisem i niestandardowymi filtrami wideo.

Poprzednio Ruszył preload bety Diablo 4, serwery zostaną otwarte jutro
Następny Popularne gry hazardowe w kasynach internetowych