Marvel Snap otrzyma długo oczekiwany tryb PvP pod koniec stycznia


Marvel Snap otrzyma długo oczekiwany tryb PvP pod koniec stycznia

Marvel Snap otrzyma swój długo oczekiwany tryb PvP 31 stycznia, zakładając, że nie będzie żadnych „problemów w ostatniej chwili”.

Wiadomość została ujawniona na oficjalnej stronie Marvel Snap, a Kent-Erik Hagman, zastępca dyrektora projektowego dewelopera Second Dinner, również opublikował post na Unity Blog, aby szczegółowo opisać, czego mogą oczekiwać gracze.

Tryb bitwy Marvel Snap pojawi się jako część aktualizacji do wersji 1.0 i zobaczy dwóch przeciwników walczących ze sobą w wielu rundach. Obaj gracze zaczną z 10 punktami zdrowia, a celem jest zmniejszenie zdrowia drugiego gracza do 0, zanim on zrobi to samo z tobą.

Dodatkowo talie są zablokowane przez całą bitwę, więc gracze powinni zwracać uwagę na to, jakie karty są grane, aby wiedzieć, z czym będą musieli się zmierzyć w przyszłych rundach. Inną strategią jest zatrzymanie karty do następnej rundy, aby zaskoczyć przeciwnika.

Tryb bitewny przeszedł wiele iteracji podczas tworzenia, w tym próby, gdy wartość zdrowia była inna, kiedy Kamień Rzeczywistości mógł przekształcać twoje karty przed każdą grą i nie tylko. Jednak zespół szybko zauważył, że niektóre z jego wcześniejszych decyzji doprowadziły do gier, które nie były tak zabawne i wciągające.

Po wszystkich testach zespół dopracował sposób, aby gry były pełne napięcia i nadal trwały zaledwie około 20 minut. To oszacowanie czasu jest możliwe dzięki rundom High Stakes, które „zaczynają się od stawki dwóch obrażeń, więc są o wiele bardziej zabójcze”.

To dopiero początek trybu bitewnego Marvel Snap i chociaż gracze mogą mierzyć się tylko z innymi w tym samym regionie dobierania graczy, globalne dobieranie graczy rozpocznie się „nieco później”.

Zakładając, że wszystko pójdzie dobrze, 31 stycznia nadejdzie także drop serii kart. Spowoduje to, że niektóre karty z Serii 5 (najrzadsze karty) zostaną przeniesione do Serii 4, a niektóre karty z Serii 4 zostaną przeniesione do Serii 3. Kiedy karty wypadają z Serii, stają się „10 razy bardziej powszechne w rezerwach kolekcjonerskich i znacznie tańsze w sklepie w grze na tokeny”.

Te dropy będą pojawiać się co miesiąc, a zespół nagrodzi graczy, którzy zdobędą kartę Serii 5, zanim zostanie ona obniżona, specjalną odznaką pierwszej edycji. Ta funkcja pojawi się jednak później.

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Velma - Gang Scooby'iego w krzywym zwierciadle
Następny Koala Man - czy warto obejrzeć?