Marzec 2023 – premiery na Netflixie, HBO Max i Prime!


Zobaczmy jakie nowości na VOD przyniósł marzec 2023 – premiery na Netflixie, HBO Max i Prime, Disney+ i w kinie!

NETFLIX

ZABÓJCZE WESELE

Zabójcze wesele | Oficjalny zwiastun | Netflix

Druga część kryminalnej komedii Murder Mystery. Detektywi Nick i Audrey marzą o otworzeniu swojej prywatnej agencji detektywistycznej. Wkrótce ich przyjaciel zostaje porwany na wystawnym weselu, a oni sami znajdują się w samym środku międzynarodowego skandalu związanego z tym porwaniem.

KILL BOKSOON

Marzec 2023 - premiery na Netflixie,

Południowokoreański thriller. Jak trudno jest samotnej matce zachować równowagę między życiem osobistym i zawodowym, zwłaszcza kiedy jest się zabójczynią na zlecenie? A co robić, kiedy sprawy komplikują się tuż przed nową akcją?

NIEDOSTRZEGANA

Marzec 2023 - premiery na Netflixie,

Sześcioodcinkowy serial thriller, w którym gospodyni domowa poszukuje swojego męża, popełniając przy tym serię przestępstw. Ujawnia spisek, który popycha ją na granice prawa a na drodze do odnalezienia partnera zmierzy się z wieloma niebezpiecznymi osobami.

NAŚLADOWCA

Marzec 2023 - premiery na Netflixie,

Kolejny odcinkowy thriller. Seryjny morderca wykorzystuje fascynację mediów swoimi zbrodniami, manipulując ofiarami, policją i mediami i  zamienia popełniane zabójstwa w widowiskowy spektakl medialny.

HBO MAX

EAST NEW YORK

Marzec 2023 - premiery na Netflixie,

Serial policyjny, które z jakiegoś powodu tak uwielbiamy. Program telewizyjny skupia się n komisariacie NYPD, położonym we wschodniej części Brooklynu w Nowym Jorku. Zastępca inspektora Regina Haywood, niedawno awansowany dowódca, jest odpowiedzialny za komisariat. Oprócz służenia i obrony społeczności, Haywood chce się z nią zintegrować.

NA PLANIE SERIALU „THE LAST OF US”

Marzec 2023 - premiery na Netflixie,

Czyli kulisy z planu głośnego ostatnio serialu. Jeśli tęsknicie za poniedziałkowymi odcinkami The Last of Us, polecam.

DISNEY+

DUSICIEL Z BOSTONU

To amerykański historyczny dramat kryminalny. Opiera się na prawdziwej historii dusiciela, który zamordował 13 kobiet w Bostonie w latach 60. Keira Knightley gra w filmie Lorettę McLaughlin, dziennikarkę, która przekazała informacje na jego temat na łamach Boston Record American.

WIĘZY

Marzec 2023 - premiery na Netflixie,

Serial telewizyjny science fiction oparty na powieści, pod tym samym tytułem, napisanej przez Octavię E. Butler. Kiedy młoda początkująca pisarka zostaje nagle przeniesiona w czasie na dziewiętnastowieczną plantację, poznaje tajemnice przeszłości swojej rodziny.

AMAZON PRIME VIDEO

CZTERY DOBRE DNI

Four Good Days to amerykański dramat z 2020 roku oparty na podstawie artykułu Eli Saslowa w Washington Post z 2016 roku „How’s Amanda? A Story of Truth, Lies and an American Addiction. Podążamy za matką, która pomaga córce przetrwać cztery kluczowe dni powrotu do zdrowia po epizodzie z narkotykami.

SEPARACJA

Kolejny horror na liście. Jest to historia opowiadająca o ojcu, który musi opiekować się córką, ponieważ oboje są nawiedzani przez supernaturalną siłę. Podejrzaną jest jego starająca się o rozwód żona, która niespodziewanie ginie w wypadku.

SZYBCY I WŚCIEKLI 9

Kolejna odsłona superpopularnej serii o samochodach i rodzinie. W tej części Torreto i jego załoga muszą zmierzyć się ze światowej klasy terrorystą. Wkrótce okazuje się, że jest zaginionym bratem Doma i Mii.

KINO

MISSING

To sequel to filmu Searching sprzed pięciu lat. Nastolatka korzysta z zasobów internetowych, aby znaleźć swoją matkę, kiedy ta znika. W filmie zagra między innymi Storm Reid znana z siódmego odcinka serialu The Last of Us.

PUCHATEK: Krew i miód

Puchatek: Krew i miód – czyli historia o tym jak z radosnej bajki mojego dzieciństwa zrobiono krwawy slasher. Po tym jak Krzyś wyjeżdża na studia, Puchatek i Prosiaczek wpadają w krwawy szał, szukając nowego źródła pożywienia.

 

 

W zeszłym tygodniu: Premiery na VOD w marcu 2023 roku! Co obejrzeć w weekend?

 

 

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Great Western Trail: Argentyna - recenzja - krowy na wypasie!
Następny LiteGraphs.com Opinie: 5 funkcji tej platformy, których potrzebuje każdy trader