Mewtwo wkracza na arenę Pokémon UNITE!


Mewtwo wkracza na arenę Pokémon UNITE, aby świętować 2. rocznicę. Nowa przepustka bojowa i ograniczony czasowo tryb bitwy także są już dostępne. Co więcej?

Dnia 21 lipca 2023 w  Londynie  The Pokémon Company International ogłosiła ekscytujące nowości w Pokémon UNITE, świętując drugą rocznicę od premiery gry. Od jej debiutu w 2021 roku, tytuł ten został pobrany ponad 100 milionów razy na całym świecie, z 56 grywalnymi Pokémonami, które dołączyły do walki.

Najnowsza aktualizacja gry zawiera wprowadzenie uwielbianego przez graczy Pokémona, Mewtwo, który jest już dostępny do gry. Mewtwo ma możliwość przekształcenia się w Mega Mewtwo X podczas bitwy, co umożliwia mu ciągłe atakowanie przeciwników. Jako część trwającego wydarzenia „Wyzwanie Kryształowej Jaskini Mewtwo” gracze mogą bezpłatnie uzyskać licencję Unite na Mega Mewtwo X. Dodatkowo, w połowie sierpnia, zostanie udostępniona licencja Unite na Mega Mewtwo Y, dając trenerom dodatkowe możliwości rozgrywki z tym Pokémonem.

Pokémon UNITE

Do gry wprowadzono także nowy tryb bitwy o nazwie „Panic Parade”. Jest to wyjątkowy format, w którym gracze muszą współpracować, aby obronić Tinkatona przed szturmem spanikowanych Pokémonów. Niektóre pokonane Pokémony mogą nawet zostać wezwane do pomocy w bitwie!

Szereg wydarzeń związanych z tym trybem bitwy zaplanowano na następujące daty:

  • Pierwsze wydarzenie: od 21 lipca do 1 sierpnia
  • Drugie wydarzenie: od 4 do 7 sierpnia
  • Trzecie wydarzenie: od 11 do 14 sierpnia
  • Czwarte wydarzenie: od 18 do 21 sierpnia

Pokémon UNITE

Pokémon UNITE wprowadza także Przepustkę bojową 17, która zawiera wspaniały Styl Kapitański: Greedent i Styl Kapitański w wersji rycerskiej: Zacian Holowear, a także modne elementy z zestawu kapitańskiego dla trenerów. Przepustka jest dostępna od 21 lipca do 11 września.  Dodatkowo, trwa nowy sezon meczów rankingowych, który potrwa od 20 lipca do 11 września. Jest także wydarzenie związane z Mistrzostwami Świata Pokémon 2023, podczas którego gracze mogą wytypować drużyny, które zdobędą najwyższe miejsca i zdobyć fantastyczne nagrody. Wydarzenie potrwa od 28 lipca do 11 sierpnia.

Ta seria aktualizacji i wydarzeń jest zdecydowanym dowodem na nieustający rozwój Pokémon UNITE i zaangażowanie The Pokémon Company International w dostarczanie nowych, ekscytujących doświadczeń dla graczy na całym świecie.

 

Aby uzyskać więcej informacji o Pokémon UNITE, zapraszamy na stronę Pokemon.co.uk/Unite

Zobacz też: Zdobywanie rzadkich Pokemonów w Pokemon Go. Top 10 najrzadszych Pokemonów

Poprzednio Polska Liga Esportowa i Superbet grają razem!
Następny Baldur's Gate 3 - Wszystkie klasy drugorzędne czarodzieja - Ranking