Popularne w latach 90-tych mini wieże przeżywają obecnie swój renesans. Po urządzenia tego typu sięgają nie tylko miłośnicy urządzeń w stylu retro, ale też pasjonaci ciekawie zaaranżowanych brzmień. Nierzadko stają się one także niebanalnym prezentem dla nastolatka. W jakiej jeszcze sytuacji mini wieża będzie strzałem w dziesiątkę? Dowiedz się już teraz.

Korzyści z posiadania mini wieży

Lepsza jakość dźwięku niż w telefonie czy głośniku

Mini wieża jest urządzeniem, które pierwotnie było przeznaczone jedynie do odtwarzania płyt CD. Dziś coraz częściej można spotkać się z modelami pozwalającymi na puszczanie muzyki za pomocą kabla USB czy Bluetootha. Z tego też powodu może być ona świetną alternatywą dla plików odtwarzanych z telefonu czy głośnika – jakość takiego dźwięku będzie nieporównywalnie większa. Fakt, że średni koszt zakupu tego rodzaju wież stereo nie przekracza najczęściej kilkuset złotych, sprawia, że ich zakup nie powinien nadwyrężyć portfela osób nawet z mocno ograniczonym budżetem.

Kreatywna rozrywka dla najmłodszych i nie tylko

Mini wieża będzie także świetnym rozwiązaniem w przypadku młodych rodziców, chcących rozbudzić w swojej pociesze poczucie rytmu. Ułóżcie swoją playlistę Waszych ulubionych przebojów i cieszcie się wspólnym i – co najważniejsze – niebanalnie spędzonym czasem.

Świetnie uzupełnienie imprez w gronie najbliższych

Tego rodzaju sprzęt będzie też niezastąpionym towarzyszem wszelkiego rodzaju domówek i spotkań w gronie rodzinnym – szczególnie wtedy, gdy wśród Twoich najbliższych można znaleźć wielu melomanów. Jazz, pop, a może alternatywny rock? Wybór należy do Was.

Jaką mini wieżę wybrać? Propozycje zakupowe

Mini wieża Blaupunkt MS12BT

Pierwszą z naszych propozycji jest mini wieża Blaupunkt MS12BT. Przeznaczona jest ona do odtwarzania muzyki zarówno przy użyciu płyt CD, jak i przez moduł Bluetooth. Urządzenie to wyposażone jest również w funkcję odbierania fal radiowych, z możliwością zapisu aż 30 stacji. Maksymalna moc głośników wynosi łącznie 30 W – wystarczająco, aby delektować się bogatym w szczegóły dźwiękiem. Wbudowane w drewnianą obudowę typu bass flex membranowe głośniki celulozowe gwarantują ciepłe i przyjazne dla ucha brzmienie niezależnie od rodzaju odtwarzanej muzyki. Cena regularna Blaupunkt MS12BT wynosi obecnie 279 zł.

Mini wieża Panasonic SC-PM250EC-S

Kolejną z propozycji w naszym zestawieniu jest popularna mini wieża marki Panasonic – SC-PM250EC-S o łącznej mocy 20 W. Podobnie jak w poprzednim przypadku wyposażona została ona w funkcję bezprzewodowego przesyłu danych. Dodatkowe złącze USB ułatwia odtwarzanie muzyki z przenośnych nośników pamięci, takich jak pendrive czy tablet. Dzięki eleganckiej czarnej obudowie odtwarzacz będzie świetnie wyglądał niemal w każdym typie przestrzeni. Zajrzyj do sklepu Neo24: https://www.neo24.pl/rtv/hifi/wieze.html i zobacz pełną specyfikację tej wieży stereo.

 

No Comment

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Previous Transformers: Wojna o Cybertron Sezon 1 - Recenzja ze spoilerami
Next Destroy All Humans! - Recenzja - Kosmiczny skok na kasę?