Modern Warfare 2 i Warzone 2 sezon 2 Reloaded – zwiastun


Modern Warfare 2 i Warzone 2 sezon 2 Reloaded - zwiastun

Zwiastun sezonu 2 Reloaded pojawił się dla Call of Duty: Modern Warfare 2 i Warzone 2. Najciekawsze momenty pokazują, czego gracze mogą się spodziewać po dużej aktualizacji śródsezonowej, która będzie dostępna już dziś – 15 marca o godzinie 17:00. Aktualizacja obejmuje więcej trybów dla wielu graczy, nową mapę 6 na 6, kolejny odcinek rajdu i nie tylko.

Zwiastun daje wgląd w akcję na nowej mapie Himmelmatt Expo sezonu 2 Reloaded. Himmelmatt Expo to standardowa mapa 6 na 6 zaprojektowana jako wysokiej klasy kurort na zaśnieżonym europejskim zboczu góry, która służy jako pierwsza zupełnie nowa mapa dla zawartości popremierowej Modern Warfare 2. Wraz z nową mapą w tej śródsezonowej aktualizacji pojawią się trzy nowe tryby gry – Strefa Zrzutu, Jeden w Komorze i Wszystko Albo Nic.


W zwiastunie pokazano kapitana Price’a, który łączy siły z Gazem i Farah w kontynuacji fabuły Modern Warfare 2 w drugim odcinku rajdu. Kapitan Price to także nowa skórka dla operatora do odblokowania dla tych, którzy ukończą nowy rajd.

Zwiastun sezonu 2 Reloaded koncentruje się na treści dla wielu graczy, ponieważ ogłoszono bardzo niewiele informacji dotyczących trybu Battle Royale lub DMZ w Warzone 2. Niedawny wpis na blogu Activision ogłosił, że mapa Warzone Al Mazrah otrzyma na kilka dni zmiany związane z Dniem Świętego Patryka.

 

Sprawdź newsa z zapowiedzią sezonu 2 Reloaded tutaj.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Poprzednio Nowy zwiastun "Rise from Dust" prezentujący rozgrywkę z Atlas Fallen
Następny Gaimin Gladiators — mistrzowie Lima Major 2023 Dota 2