Monster Hunter Rise – zwiastun premierowy PlayStation i Xbox


Monster Hunter Rise - oficjalny zwiastun premierowy PlayStation i Xbox

O wiele więcej osób może dołączyć do polowania na potwory w uznanej przez krytyków grze firmy Capcom – Monster Hunter Rise, która została teraz wydana zarówno na PlayStation, jak i Xbox po tym, jak początkowo była dostępna wyłącznie na Switchu (a następnie została wydana na PC w 2022).

Monster Hunter Rise to tytuł dla jednego gracza, któremu brakuje wszystkich funkcji gry wieloosobowej Monster Hunter: World, ale szybko stał się bardzo popularny dzięki swoim zaletom. Od premiery prawie dwa lata temu sprzedano ponad 11 milionów egzemplarzy i zakładamy, że teraz liczba ta znacznie wzrośnie. Jest również dołączony do Game Pass zarówno na PC, jak i Xbox (i obsługuje gry w chmurze z dotykowym sterowaniem).


Monster Hunter Rise przedstawia historię wioski Kamura, która przygotowuje się do walki z hordą przypominających berserków potworów, znanych jako Rampage. Jako łowca, gracze mają za zadanie powstrzymać szaleństwo i zbadać jego przyczynę. Musisz stawić czoła tajemniczemu Magnamalo i innym zagrożeniom.

Ponowne wydanie na wspomniane konsole zawiera prawie wszystkie aktualizacje popremierowe, więc gracze mogą ukończyć zadania z wydarzeń i zadania kooperacyjne z „Sonic the Hedgehog”, „Mega Man”, „Street Fighter” i wiele innych. Z kolei dodatek „Sunbreak” pojawi się wiosną 2023 roku.

Sprawdź zwiastun premierowy, aby zobaczyć niektóre funkcje, których możesz się spodziewać, w tym różne filtry, wydarzenia, nagrody i nie tylko.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Poprzednio Betrayal at House on the Hill - recenzja - horror czy humor?
Następny Gatewalkers - Recenzja - Gra tak samo brzydka, jak i nudna?