Monster Hunter Stories 2 – roadmap i nowy trailer


Jeźdzcy potworów, szykujcie się

Przed premierą oczekiwanego Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin, producent serii Ryozo Tsujimoto i dyrektor Kenji Oguro pokazali co gra będzie miała do zaoferowania w przyszłości po premierze w formie między innymi pokazu gry w trybie kooperacji i nowego trailera. Na dodatek, do nowego trailera fabularnego pokazano dokładny roadmap i zawartość endgame’ową. Gra będzie miała premierę 9 lipca 2021r. na platformie Steam i Nintendo Switch.

Title Update 2

Wcześniej ogłoszone, że 15 lipca do gry zostanie dodany Palamute z Monster Hunter Rise, potwór na którym będziemy mogli jeździć. Teraźniejsze ogłoszenie ujawniło program pięciu dodatkowych darmowych aktualizacji do gry zaplanowanych do końca 2021r. Title Update 2 15 sierpnia wprowadzi misję kooperacyjną, w której zmierzymy się ze starożytnym smokiem Kulve Taroth. Nie będzie można na niej jeździć, ale z materiałów z zadania będzie można stworzyć nowe elementy ekwipunku. Ta aktualizacja wprowadzi również dwa inne potwory Hell Blade Glavenusa i Boltreaver Astalosa.

Title Update 3

Na początku września nadejdzie kolejna aktualizacja wprowadzająca Soulseer Mizutsune, Elderfrost Gammotha i Oroshi Kirina jako nowe potwory.

Title Update 4

Na końcu września wprowadzone zostaną Dreadking Rathalos i Molten Tigrex i jako część aktualizacja Kulve Taroth powróci na nowym poziomie trudności z jeszcze lepszymi nagrodami.

Title Update 5

W sierpniu do bestiariusza dołączą Silver Rathalos i Gold Rathian oraz specjalny tajemniczy potwór, który będzie częścią bardzo trudnego kooperacyjnego zadania oferujący nagrody pozwalające na stworzenie potężnego ekwipunku.

 

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio GramywPlanszowki.pl - czy to polskie BGG?
Następny Sony zakupiło studio znane z portowania gier na PC, czekamy na efekty