Monster Hunter World – Nadciąga nowy Łowca i nie tylko!


Kolaboracja w Monster Hunter World to zawsze dobry Pomysł – powitajmy Geralta z Rivii!

Wszystkich fanów polowania na potwory w Monster Hunter World ucieszy fakt, iż do gry zawita najsłynniejszy z Łowców Potworów! Tak chodzi właśnie o Białego Wilka, właśnie dzisiaj została ogłoszona kolejna Kolaboracja między tytułami. Dzięki niej weźmiemy udział w mini przygodzie, w której główną rolę będzie odgrywał Geralt z Rivii. Do nagrań dialogowych został zaproszony Doug Cockle, odtwórca angielskiej roli Geralt’a w Wiedźminie 3, ucieszyłbym się z Polskiego odtwórcy, ale na to raczej nie mamy, co liczyć. Podczas całej zabawy najprawdopodobniej skompletujemy cały zestaw pozwalający wcielić się nam w Białego Wilka. Coś czuje,że jego bronie będą taktowane, jako podwójne ostrza, broń Dantego z serii DMC skończyła,jako Charge Blade. Zabawa ma być utrzymywana w RPG’owym klimacie – tak naprawdę przekonamy się o tym dopiero, gdy dostaniemy do niego dostęp.

Pamiętajmy również, że nie jest to pierwszy gościnny występ Białego Wilka, zdarzyło mu się już odwiedzić Soul Calibura, w którym poradził sobie zadziwiająco dobrze. Kwestią czasu były tylko kolejne gościnne występy.

Zwiastun:

Nadciąga dodatek jakiego jeszcze nie było! No tak bo jest pierwszy 😀

Poza kolaboracją z Wiedźminem został również zapowiedziany pierwszy duży dodatek DLC o tytule Iceborne. Z prezentacji zwiastuna dostajemy szczątkowe informacje o nowej lokacji, tym razem przyjdzie nam przemierzać mroźne klimaty. Nic tylko czekać na te nowe potwory do Ubicia (badania) i stworzenia nowego sprzętu. Z udostępnionych informacji na stronie dowiadujemy się o nowych rangach potworów, nowych potworach (tego mi brakowało), nowe lokacje(zimno wszędzie) może doczekamy się przejażdżki po lodzie? Nowych ruchów? Ciekawie to brzmi oraz nowego Ekwipunku, pamiętajmy dobry Grind nie jest zły,szczególnie jak chcemy ładnie wyglądać podczas polowań! 

Dodatek będzie dostępny do zakupu dla każdego posiadacza podstawowej kopii Monster Hunter World, pojawią się również pakiety Wersja Podstawowa + Iceborne. Zostaje nam tylko wyczekiwać kolejnych bardziej szczegółowych informacji o lokacji i potworach, spodziewajmy się na pewno jakichś nowych Starszych Smoków!

Zwiastun:

Poprzednio Sentient - Recenzja - Matematyczne Zarządzanie
Następny Crusader Kings: The Board Game