Szansa na darmowe granie bez wymogu pierwszej wpłaty w kasynie zawsze jest niezwykle kusząca, ale zanim zdecydujesz się ją wykorzystać, warto rozważyć kilka kluczowych kwestii, które omówimy poniżej.

Czy naprawdę możesz z niego skorzystać?

Czytanie warunków i zasad każdej oferty może nie jest najciekawszym sposobem spędzania czasu, ale jest to kluczowa sprawa, jeżeli ktoś chce uniknąć ewentualnych problemów. Na przykład, niektóre bonusy bez depozytu są reklamowane na wszystkich stronach, ale pomimo tego, że oferty są widoczne dla wszystkich w Internecie, korzystać z nich mogą tylko gracze z wyznaczonych państw lub mogą być skierowane tylko dla specjalnie zaproszonych użytkowników. W końcu może okazać się, że jesteś zarejestrowany w danym kasynie online pierwszy raz, ale wcześniej grałeś w kasynach należących do tej samej grupy i Twoje prawo do bonusu zostało wcześniej wykorzystane.

Jaki typ bonusu bez depozytu można otrzymać?

Istnieje wiele form depozytów, które działają na kilka różnych sposobów. Najczęstszymi są:

  • Gotówka – zazwyczaj mała kwota, ale każdy może wykorzystać ją w dowolny sposób na całej stronie kasyna
  • Darmowe obroty – zazwyczaj około 10-20 spinów, które mogą być skierowane do konkretnych slotów. W polskich kasynach często można spotkać oferty z darmowymi spinami, dzięki którym każdy może przetestować różne gry maszyny na łamach portalu.
  • Darmowa gra – może zostać użyty w ten sam sposób jak gotówka, ale wygrana może być płacona w żetonach

Zapoznaj się z procedurą uzyskiwania kodu na bonus bez depozytu

Jeśli dotarłeś do oferty bez depozytu w formie kodu bonusowego, najprawdopodobniej trzeba będzie go gdzieś wpisać, w niektórych przypadkach należy aktywować go poprzez obsługę klienta. Co warto sprawdzić przed rozpoczęciem gry, aby uniknąć nieporozumień.

Zapoznaj się z wymaganiami obrotu

Zazwyczaj, ale nie zawsze – im hojniejsza oferta bonusowa, tym bardziej rygorystyczne wymagania dotyczące obrotu należy spełnić. Oczywiście zawsze można przyjąć postawę, że kiedy gra się za darmo, wszystkie zyski, które można zdobyć, są tego warte, ale nie w każdym przypadku. Na przykład, jeśli uda się zdobyć pieniądze w formie bonusu, które muszą zostać uznane przez system po 40-krotnym obrocie (pieniądze zdobyte z darmowych spinów podlegają tym samym zasadom), co może znudzić każdego gracza, ale można potraktować to jako szansę na przetestowanie kasyna i nowych gier.

Sprawdź procent, w jakim dana gra korzysta z wymagań dotyczących obrotów

W rzeczywistości, sloty używają 100% obrotu, ale w grach stołowych sytuacja może się zmieniać.

Jeśli ktoś jest zainteresowany taką formą zabawy, powinien zapoznać się z recenzjami kasyn. Na tej stronie wymieniono wszystkie najnowsze bonusy bez depozytu w Nowej Zelandii.

Czy istnieją jakieś ograniczenia czasowe?

Bonusy bez depozytu zazwyczaj posiadają wymagania czasowe, więc może okazać się, że masz miesiąc na grę (spełnienie wymagań dotyczących obrotu) lub jeszcze mniej. W przypadku darmowych obrotów często zdarza się, że ten czas wynosi zaledwie kilka dni.

No Comment

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Previous Planszowe Top 10 pierwszej połowy 2020 roku
Next Beyond Blue - Recenzja - Najlepsza gra, która nie jest grą