Na jakich warunkach przyznawane są bonusy bukmacherskie?


Warunki, na których przyznawane są bonusy bukmacherskie dla niektórych osób bywają niezrozumiałe. Często wina leży po stronie regulaminu promocji. Dowiedz się, na co zwracać uwagę, aby uniknąć niemiłych rozczarowań, gdy będziesz chciał skorzystać z promocji bukmacherskich.

Zawsze musisz pamiętać, aby możliwie dokładnie poznać zasady obowiązywania danego bonusu bukmacherskiego. W tym celu możesz studiować trudne w lekturze regulaminy promocji, jak również korzystać z zewnętrznych stron internetowych.

Jedną z takich stron jest witryna najlepsibukmacherzy.com — są tam publikowane różnego rodzaju treści na temat programów promocyjnych organizowanych przez poszczególne firmy organizujące zakłady. W kolejnym rozdziale tego artykułu omówimy istotne zasady, o których pamiętać muszą osoby chcące maksymalnie wykorzystać najlepsze promocje bukmacherskie.

Warunki przyznawania bonusów bukmacherskich dla nowych graczy

Wiele osób, które stoją u progu wielkiej przygody związanej z bukmacherką, popełnia błędy na etapie sięgania po bonus bukmacherski. Z reguły wszelkiego rodzaju niedopatrzenia wynikają z nieznajomości specyfiki branży zakładów. Można tu częściowo obwiniać firmy bukmacherskie, bo niekiedy różne kruczki są zakamuflowane w zawiłych przepisach promocji, ale to ostatecznie typer powinien zachować należytą czujność.

Postępując zgodnie z poniższymi wskazówkami, na pewno zachowasz odpowiednią czujność przed przystąpieniem do danego programu promocyjnego — nawet jeśli nigdy wcześniej nie bawiłeś się w obstawianie sportu.

Promocje bukmacherskie a wysokość depozytu

Zdarza się, że osoby zakładają konta gracza na danej stronie internetowej, bo widzą kuszącą reklamę informującą o bonusie od depozytu. Owszem, właściciele strony nie oszukują i faktycznie oferują bonus od depozytu, ale trzeba zwrócić uwagę na minimalny próg depozytu, który upoważnia do skorzystania z tej promocji.

Tego typu zakład przewiduje przyznanie typerowi bonusu pod warunkiem, że ten wpłaci odpowiednio wysoką sumę na swoje konto gracza.

Okres obowiązywania kodów rabatowych

Niektóre, mniej wtajemniczone osoby znajdują w internecie kody rabatowe do wykorzystania u bukmacherów. Zdarza się, że takie osoby nie zwracają uwagi na okres obowiązywania promocji. Ich radość szybko gaśnie, gdy po wpisaniu kodu okazuje się, że nie należy się im bonus bukmacherski. Koniecznie musisz zwracać uwagę na okres, w którym dana oferta promocyjna obowiązuje.

Wymagania dotyczące obstawionych zakładów na kuponie

Często osoby chcące skorzystać z najbardziej kuszącej promocji w branży, jaką jest zakład bez depozytu, tracą szansę na atrakcyjny kupon z błahego powodu. Tym powodem jest niedokładne sprawdzenie warunków dotyczących obstawianych meczów.

Gdy firma oferuje zakład bez depozytu, najczęściej szczegółowo definiuje, jakiego typu zakłady muszą znaleźć się na kuponie. Oraz jaki muszą mieć kurs poszczególne drużyny biorące udział w meczach objętych promocjami bukmacherskimi.

Zakład bez ryzyka dla posiadacza aplikacji

Może się zdarzyć, że atrakcyjność danego bonusu bukmacherskiego wyda Ci się tak duża, że nie zdążysz nawet zapoznać się z warunkami uczestnictwa. A właśnie te warunki będą jasno informować, że osobami uprawnionymi do udziału w promocji są tylko i wyłącznie posiadacze aplikacji mobilnej. Wtedy atrakcyjny start na nowej stronie z zakładami przeleci Ci koło nosa.

Koniecznie sprawdzaj, czy interesujące Cię promocje bukmacherskie nie są adresowane do użytkowników smartfonów. Zwłaszcza że to coraz popularniejszy trend na rynku zakładów.

Bonus przyznawany na konkretne mecze

Czasem najlepszy bonus bukmacherski może okazać się nieosiągalny z powodu wytypowania niewłaściwego meczu. To również kwestia, którą należy rozstrzygnąć przed przystąpieniem do promocji. Choć dzieje się to rzadko, bukmacherzy mogą oferować promocje na e-gaming i rozgrywki w FIFĘ, a Ty zechcesz typować realną piłkę nożną.

Czas na wykorzystanie bonusu

Z reguły najlepsze bonusy bukmacherskie mają ściśle określony czas obowiązywania. Zawsze, gdy rejestrujesz się na nowej stronie, sprawdzaj ile masz czasu na wykorzystanie swojego kuponu. Raczej nie zdarza się, aby firmy pozwalały bez ograniczeń czasowych korzystać z bonusu.

Niekiedy też firmy ustalają, że np. typer chcący skorzystać z zakładu od depozytu, ma 14 dni na wpłatę środków na konto. Taką kwestię należy sprawdzić przed rejestracją na stronie danego bukmachera.

Warunki przyznawania bonusów bukmacherskich dla stałych graczy

Osoby, które zjadły zęby bukmacherce, nie popełniają raczej wyżej wymienionych błędów. Jeśli należysz do tego grona, pewnie nie umknie Ci żaden niuans. Jednak może się okazać, że dana firma wprowadziła nową promocję bukmacherską, np. z okazji black friday, w takim wypadku nawet starym wyjadaczom może się przytrafić jakieś niedopatrzenie.

Sugerujemy nie zarzucać lektury w tym momencie — nawet jeśli poniższa wiedza jest dla Ciebie oczywista, warto poświęcić chwilę na uporządkowanie dobrych praktyk zdobywania bonusów bukmacherskich.

Swoisty rodzaj programu afiliacyjnego

Operatorom organizującym zakłady zależy na tym, aby ze swoją ofertą dotrzeć do jak największego grona graczy. W tym celu tworzą specjalne programy, w których stali klienci mogą polecać usługę firmy swoim znajomym. W zamian za takie działania afiliacyjne najczęściej uzyskuje się dodatkowe środki na grę lub realną gotówkę.

Musisz uważać, aby zawsze wklejać prawidłowy link, gdy wysyłasz go swojemu znajomemu. Czasem tego typu linki składają się z ciągów cyfr i łatwo przez przypadek, którąś z nich usunąć. Wtedy firma nie będzie w stanie przypisać rejestracji nowego klienta do Twojego konta — tym samym nie uzyskasz najlepszego bonusu bukmacherskiego dla stałych klientów.

Bez wahania program afiliacyjny jest właśnie najlepszym bonusem bukmacherskim, na jaki mogą liczyć stali klienci stron z zakładami.

Jak widzisz, jest kilka spraw, o których należy pamiętać przed udziałem w bonusach bukmacherskich. Zapamiętaj dobrze powyższą listę, aby uniknąć przykrych rozczarowań.

 

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Dlaczego anime jest tak popularne? Sprawdź, gdzie szukać newsów ze świata anime!
Następny The Last Oricru - Recenzja - Twoje wybory naprawdę mają znaczenie