Nadchodzi kolaboracja TMNT x CoD Warzone 2 i Modern Warfare 2


Nachodzi kolaboracja TMNT x CoD Warzone 2 i Modern Warfare 2

Gracze Call of Duty wkrótce będą mogli wcielić się w najbardziej znanego złoczyńcę wojowniczych żółwi ninja (TMNT), ponieważ oficjalne konto Call of Duty na Twitterze ujawniło skórkę dla operatora – Shreddera dla gier Warzone 2 i Modern Warfare 2.

Tweet Call of Duty mówi: „Powstanie nowe zło”. Załączony zwiastun przedstawia znajomą sylwetkę i zbroję Shreddera z Wojowniczych Żółwi Ninja. Ma nawet pojemnik ze słynnym zielonym szlamem TGRI przywiązany do swojej zbroi. Gracze będą musieli przygotować pizzę na przybycie Shreddera 21 marca.

https://twitter.com/CallofDuty/status/1633528133436739584


Nie jest pewne, czy same żółwie również dołączą do współpracy, ale wydaje się dziwne mieć Shreddera bez wojowniczych żółwi ninja, by z nim walczyć. Wojownicze żółwie ninja mogą wydawać się dziwnym dopasowaniem do Call of Duty, ale to nie pierwszy raz, gdy duża współpraca stała się nieco mniej “ludzka”, ponieważ kultowe postacie, takie jak Godzilla, King Kong, a nawet Attack on Titan’s Armored Tytany pojawiły się jako skórki operatorów w Warzone 1 i Vanguard.

Wygląda na to, że pojawienie się Shreddera nastąpi wkrótce po rozpoczęciu aktualizacji Call of Duty Season 2 Reloaded, ponieważ obecny karnet bojowy sugeruje, że nowa aktualizacja powinna nastąpić około 15 marca. Prawdopodobnie otrzymamy więcej szczegółów na temat współpracy TMNT przed dużą aktualizacją w ramach nowego sezonu.

Wojownicze Żółwie Ninja (ang. Teenage Mutant Ninja Turtles, TMNT; w dosłownym tłumaczeniu Nastoletnie Zmutowane Żółwie Ninja) – grupa fikcyjnych postaci (superbohaterów), występujących w komiksach wydawnictwa Mirage Studios, a także wszelkich adaptacjach komiksów. Na podstawie komiksów powstał szereg różnych adaptacji telewizyjnych oraz kinowych, jak również gier komputerowych i całej gamy innych towarów dystrybuowanych na bazie franczyzy.

 

Sprawdź poprzedniego newsa tutaj.Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Poprzednio Marcowe premiery VOD - Netflix, HBO, Prime i Disney+!
Następny Sok z żuka 2 - w obsadzie są Jenna Ortega i Michael Keaton