Nadchodzi Boti: Byteland Overclocked – Sympatyczna gra inspirowana Ratchet & Clank


15 września 2023 roku na PC ukaże się Boti: Byteland Overclocked, kolorowa platformówka 3D stworzona przez polskie studio Purple Ray. Tytuł inspirowany jest klasycznymi grami z tego gatunku, takimi jak Ratchet & Clank czy Crash Bandicoot, ale oferuje również kilka nowatorskich mechanik.

W Boti: Byteland Overclocked gracze wcielają się w Botiego, uroczego bota danych, który musi uratować Bajtlandię, wirtualny świat stworzony przez ludzkość. Bajtlandia jest w niebezpieczeństwie, ponieważ została zaatakowana przez wirusy, bugi i inne błędy. Aby pokonać zagrożenie, Boti musi przemierzać zróżnicowane poziomy, pełne platform, pułapek i wrogów. Na swojej drodze spotka też wielu przyjaciół, którzy pomogą mu w walce o bezpieczeństwo Bajtlandii.

Boti: Byteland Overclocked oferuje klasyczną rozgrywkę platformową, ale z kilkoma nowatorskimi elementami. Jednym z nich jest możliwość korzystania z magnetycznych mocy Botiego, które pozwalają mu przyciągać do siebie przedmioty i poruszać się po magnetycznych powierzchniach. Innym ciekawym elementem gry jest tryb kooperacji typu drop-in/drop-out, który pozwala na wspólną zabawę z przyjacielem. W trybie tym rozgrywka płynnie dostosowuje się do liczby graczy, dzięki czemu można łatwo dołączyć lub opuścić grę w dowolnym momencie.

Boti: Byteland Overclocked to kolorowa i pełna humoru platformówka, która przypadnie do gustu fanom klasycznych gier z tego gatunku. Tytuł oferuje klasyczną rozgrywkę, ale też kilka nowatorskich mechanik, które sprawiają, że gra jest świeża i oryginalna. Boti: Byteland Overclocked to trójwymiarowa platformówka z elementami akcji i przygody. Gra rozgrywa się w Bajtlandii, wirtualnym świecie stworzonym przez ludzkość. Wcielamy się w Botiego, uroczego bota danych, który musi uratować Bajtlandię przed atakiem wirusów, bugów i innych błędów. Aby tego dokonać, musimy przemierzać zróżnicowane poziomy, pełne platform, pułapek i wrogów.

Boti: Byteland Overclocked | Gameplay Commentary Trailer

Podczas naszej podróży spotkamy wielu przyjaciół, którzy pomogą nam w walce o bezpieczeństwo Bajtlandii. Na naszej drodze stanie też wiele przeszkód, które będziemy musieli pokonać, korzystając z naszych umiejętności i gadżetów.

Główne cechy gry

  • Klasyczna rozgrywka platformowa z elementami akcji i przygody
  • Kolorowy i pełny humoru świat
  • Nowatorskie mechaniki, takie jak magnetyczne moce Botiego i tryb kooperacji
  • Wspólna zabawa z przyjacielem w trybie drop-in/drop-out
  • Bogaty świat do odkrycia

Boti: Byteland Overclocked to solidna i przyjemna platformówka, która jest zdecydowanie warta uwagi. Gra jest idealna dla fanów klasycznych gier z tego gatunku, ale też dla tych, którzy szukają czegoś nowego i oryginalnego. Grę możecie kupić na platformie Steam.

Poprzednio Starfield - Jak zadokować i wylądować na stacji kosmicznej? - Poradnik
Następny AS07: HEAVY WARSHIP - jak pokonać bossa w Armored Core 6? - Poradnik