Nadchodzi darmowe DLC do The Sims 4!


Fani The Sims 4 mogą się cieszyć! Electronic Arts ogłosiło, że Blooming Rooms Kit będzie wkrótce rozdawany za darmo graczom na PC i Mac. To świetna wiadomość dla fanów lubiących ozdabiać domy swoich Simów roślinami i przytulnymi meblami.

Ten uroczy do The Sims 4 zestaw zawiera 24 elementy, w tym:

  • Piękne rośliny doniczkowe i wiszące: Ożywić każdy pokój można dzięki bogatej kolekcji roślin w różnych rozmiarach i kształtach. Znajdziemy tu zarówno popularne gatunki, jak i bardziej egzotyczne okazy.
  • Wersje roślinne firanek i elementów dekoracyjnych: Twórz unikalne i inspirowane naturą aranżacje wykorzystując zielone ściany, kwietne dywany, a nawet lampy w kształcie liści.
  • Meble w stylu boho: Wygodne kanapy, fotele, stoliki i regały wykonane z naturalnych materiałów nadadzą wnętrzom przytulnego i ciepłego charakteru.
  • Dzięki swojej wszechstronności, Blooming Rooms Kit jest ceniony przez społeczność The Sims 4. Zestawy roślin i mebli świetnie sprawdzają się w domkach, apartamentach, a nawet budynkach publicznych!

Jak wykorzystać Blooming Rooms Kit?

  • Możliwości aranżacyjne z Blooming Rooms Kit są niemal nieograniczone. Oto kilka inspiracji:
  • Stwórz zieloną oazę: Połącz rośliny doniczkowe i wiszące, aby stworzyć relaksującą atmosferę w sypialni lub salonie.
  • Wykorzystaj roślinne motywy: Użyj zielonych ścian i dywanów, aby nadać wnętrzu unikalny charakter.
  • Urządzaj przytulne wnętrze: Połącz meble w stylu boho z roślinami i dodatkami tekstylnymi, aby stworzyć ciepłe i przytulne miejsce do wypoczynku.

Kiedy będzie można odebrać Blooming Rooms Kit za darmo?

EA nie podało dokładnej daty, ale wspomniało, że darmowy Blooming Rooms Kit będzie dostępny w aplikacji EA „w ciągu najbliższych tygodni”. Możemy się więc spodziewać go najwcześniej 14 kwietnia, ponieważ do tego dnia trwa promocja na inne darmowe DLC – Backyard Stuff.

Czy Blooming Rooms Kit będzie dostępny na konsole?

Na razie EA potwierdziło darmową dostępność Blooming Rooms Kit tylko dla użytkowników aplikacji EA na PC i Mac. Trwają spekulacje, czy promocja obejmie również konsole PlayStation i Xbox. Blooming Rooms Kit to idealny dodatek dla każdego, kto chce nadać swoim Simowym domom bardziej naturalnego i przytulnego charakteru. Bogata kolekcja roślin i mebli w stylu boho pozwala na stworzenie unikalnych i inspirowanych naturą aranżacji

Jeżeli szukasz więcej artykułów o The Sims 4, to koniecznie zajrzyj do naszego poradnika z kodami (nie oszukujmy się, każdy czasami z nich korzysta jak gra w simsy).

Poprzednio Co obejrzeć w wielkanocny weekend na VOD?
Następny Alone in the Dark - Jak ukończyć grę w trzy godziny? - I Don’t Got All Night