Nadchodzi DLC Legion IX do King Arthur: Knight’s Tale!


Fani King Arthur: Kinight’s Tale powinni przygotować się na świętowanie! NeocoreGames z dumą prezentuje długo oczekiwany pakiet rozszerzeń do swojej uznanej gry taktycznej fantasy, King Arthur: Knight’s Tale. Zatytułowany King Arthur: Legion IX, ten dodatek ma zostać wydany na początku 2024 roku i obiecuje zapewnić fascynującą rozgrywkę.

Przygotujcie się na falę nowych bohaterów, potężnych przeciwników, innowacyjne mechaniki walki i rozszerzony system drużyny. King Arthur: Legion IX ma podnieść twoje wrażenia z gry na wyższy poziom. Poniżej zobaczycie trailer z tego dodatku. Możemy na nim zobaczyć hordy legionistów, które mają zamiar zaatakować Avalon i siły rycerzy Morgotha, a także rozwiązać tajemnice Pani Jeziora.

King Arthur: Legion IX | Cinematic Reveal Trailer

Podstawowa gra King Arthur: Knight’s Tale doskonale łączy strategiczne elementy gier taktycznych turowych z wciągającymi narracjami opartymi na postaciach, charakterystycznymi dla tradycyjnych RPGów. Oferuje świeże spojrzenie na klasyczną legendę arturiańską, przeplatając ją elementami mrocznego fantasy, które podważają konwencjonalne pojęcia rycerskości. Rozszerzenie Legion IX wprowadza potężne nowe zagrożenie dla królestwa Avalonu. Rzymska Legio IX natknęła się na bramę do mistycznej wyspy i szykuje się do inwazji. Gracze wyruszą w zupełnie nową kampanię oczami trybuna Dziewiątej Legii, eksplorując ruiny rzymskiej kolonii w Avalonie i rozwikłując zagadkowe sekrety Pani Jeziora.

Zobacz też naszą recenzję gry King Arthur: Knight’s Tale

King Arthur: Knight’s Tale to gra taktyczna turowa z elementami RPG, wydana w 2021 roku przez NeocoreGames. Gra oferuje świeże spojrzenie na klasyczną legendę arturiańską, przeplatając ją elementami mrocznego fantasy. Akcja gry toczy się w mrocznym świecie, w którym król Artur został zabity przez Mordreda. Gracz wciela się w postać Percivala, jednego z rycerzy Okrągłego Stołu, który zostaje przywrócony do życia przez Panią Jeziora. Percival ma za zadanie odbudować Zakon Rycerzy Okrągłego Stołu i przywrócić pokój do Avalonu. Gracze mogą dostosować wygląd i ekwipunek swojego bohatera, a także rekrutować nowych członków do swojej drużyny. Walki w grze są turowe i wymagają strategicznego myślenia. Gracze muszą zwracać uwagę na pozycję swoich bohaterów, ich zdolności i słabości przeciwników. King Arthur: Knight’s Tale to gra, która łączy w sobie wciągający gameplay z bogatą historią. Gra jest dostępna na platformach PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S.

Poprzednio Najlepsze gry kooperacyjne na Switcha dla dwóch osób - 2023
Następny Tajemnica w 5 minut - recenzja - w poszukiwaniu symbolu!