Nadchodzi The Awakened King – Pierwsze DLC do Remnant 2!


Gearbox Publishing i Gunfire Games z przyjemnością ogłaszają, że pierwsze płatne rozszerzenie do gry REMNANT II, The Awakened King, zostanie wydane na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X|S 14 listopada 2023 r. w cenie 9,75 €.

Będzie to pierwsze rozszerzenie z wcześniej zapowiedzianego DLC Bundle, składającego się z trzech pakietów DLC, do gry REMNANT II. Fani mogą kupić DLC Bundle za 24,50 € 14 listopada, aby otrzymać DLC The Awakened King i mieć dostęp do dwóch dodatkowych pakietów, gdy będą one dostępne w przyszłym roku. Osoby, które zakupiły Edycję Ultimate gry REMNANT II, będą miały dostęp do DLC bez dodatkowych kosztów. Pierwsze DLC do gry REMNANT II, The Awakened King, wprowadzi zupełnie nową fabułę, w której gracze będą musieli odkryć sekrety The Awakened King i pokonać go. Król został skorumpowany przez Korzeń i pragnie zemsty na wszystkich, którzy go zdradzili. Jego zamek pojawił się w nadmorskim mieście Dran, wywołując chaos i wzburzając morze. Gracze będą musieli przemierzać nowe lochy, zdobywać potężny sprzęt i spotykać nowych sojuszników, aby dotrzeć do nowego bosesa i pokonać go.

Zobacz naszą recenzję gry Remnant II

Poniżej znajduje się szczegółowa lista cech The Awakened King:

  • Nowa fabuła, lochy i obszar w świecie Losomn: Zagłęb się głębiej w krainę Losomn i doświadcz zupełnie nowej fabuły o Prawdziwym Królu, którego umysł został zatruty przez Korzeń i pragnie zemsty na tych, którzy mu się sprzeciwiają.
  • Nowy archetyp – Rytualista: Ten nowy archetyp, wykorzystujący efekty statusowe do karania wrogów, jest mistrzem bólu i cierpienia. Więcej szczegółów na temat archetypu zostanie ujawnionych bliżej premiery dodatku.
  • Wiele nowych przedmiotów i potężnej broni: Wyposaż swojego ocalałego, aby przetrwał tę bardziej śmiertelną wersję świata Losomn, wybierając z wielu nowych broni i modyfikacji, a także nowych przedmiotów, takich jak amulety i pierścienie.
  • Nowi bossowie, postacie i przerażające stworzenia: Tajemnicze zagrożenia i ocaleni, nieznanego pochodzenia, wyłaniają się z głębin oceanu i wędrują po ulicach, przynosząc nowe wyzwania dla wszystkich graczy.

Zobacz nasz poradnik dostępnych archetypów Remnant II

REMNANT II to kooperacyjna strzelanka survivalowa, w której ostatnie pozostałości ludzkości stawiają czoło przerażającym siłom zła. Gra zawiera nowe, niewidziane dotąd światy pełne śmiertelnych niespodzianek i spotkań. Gracze dołączają do walki o uratowanie ludzkości w dynamicznie generowanym świecie pełnym rozgałęzionych linii zadań, unikalnych łupów i przytłaczających przeciwności, które zachęcają do eksploracji i powtarzania gry, zarówno w pojedynkę, jak i w kooperacji z trzema innymi graczami. Gracze mogą określić własny styl gry dzięki rozszerzonemu systemowi klas Archetypów i szerokiej gamie broni, zbroi i specjalnych ulepszeń, pokonując trudne wyzwania, aby zapobiec wyginięciu ludzkości. REMNANT II jest dostępny na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X|S.

Poprzednio Diablo 4 Sezon Krwi - Co musisz wiedzieć o drugim sezonie? - Poradnik
Następny Leśne Rozdanie - recenzja - karciany ekosystem!