Nadchodzi zamknięta beta do Warhammer 40000 Rogue Trader!


Zamknięta beta gry Warhammer 40000 Rogue Trader znacznie rozszerza zawartość dostępną dla graczy i obejmuje prolog oraz pierwsze trzy rozdziały gry. Odkrywcy Koronus Expanse zyskają dostęp do 60-80 godzin przygód, ekscytujących zadań, poznają nowych wrogów i przyjaciół, a także dowiedzą się, jak to wszystko się zaczyna.

Nagradzane studio Owlcat Games z radością ogłasza, że zamknięta beta gry Warhammer 40,000: Rogue Trader – pierwszej gry RPG osadzonej w mrocznym świecie Warhammer 40,000 – jest już dostępna. Pisaliśmy już o niej także przy prezentowaniu najlepszych premier w Grudniu 2023 roku. Ponadto dostępny jest nowy spektakularny zwiastun pokazujący, jak ważne będą decyzje graczy i jak drastycznie mogą wpłynąć na bieg wydarzeń. To tylko część aktualizacji, które czekają na graczy w wersji Beta. Ta wersja beta gry pozostanie aktywna do premiery Warhammer 40,000: Rogue Trader, co oznacza, że każdy, kto kupi w przedsprzedaży jeden z pakietów założycieli, będzie mógł wypróbować grę przedpremierowo. Postępy w grze nie zostaną przeniesione z jednej wersji do drugiej. Listy życzeń Steam i GOG są już otwarte dla długo oczekiwanego tytułu.

Freedom of Choice Showcase | Warhammer 40,000 Rogue Trader

Beta pozwala graczom rozpocząć od samego początku, zdobywając pozycję Lorda Kapitana w Prologu i Akcie I, kontynuując przez Akt II (dostępny w zamkniętej Alfie), a na końcu wkraczając do mrocznego miasta Commorragh, siedziby zdradzieckich Drukhari, w Akcie III. Rogue Trader rozszerzy liczbę lojalnych towarzyszy – Ulfar, potężny Adeptus Astartes z rozdziału Space Wolves, dołączy do drużyny w wersji beta, aby miażdżyć wrogów w imię Imperatora. Ponadto zamknięta beta wprowadza tworzenie postaci z szerokim zakresem opcji, aby stworzyć absolutnie wyjątkowego Rogue Tradera, zarówno wizualnie, jak i mechanicznie (kilka opcji jest nadal w fazie rozwoju). Postęp postaci został znacznie zmieniony, wprowadzając nowe i zaktualizowane talenty i umiejętności wraz z nową doktryną i zmianami w pozostałych. Beta wprowadza również unikalne drzewo postępów dla nawigatora i długo oczekiwaną możliwość grania jako psyker dla głównej postaci. Beta daje przedsmak systemu Convictions. Ważne decyzje podejmowane w trakcie przygód Lorda Kapitana będą miały trwałe konsekwencje zwane Convictions w pełnej wersji gry. Postacie będą zdobywać punkty w kierunku Imperialis, Benevolentia lub Hereticus, odblokowując nowe perki i opcje dialogowe. Walka kosmiczna została gruntownie zaktualizowana, obejmując nowe tła kosmiczne, nowy HUD, interfejs tarczy, elementy wizualne siatki bojowej oraz szereg ulepszeń balansu i rozgrywki. Kolonizacja również została znacząco zaktualizowana, z ulepszonym interfejsem użytkownika i szeregiem zmian w balansie.

Poprzednio Dark Envoy - Liga czy Imperium? - Co wybrać?
Następny Hellblade Senua's Sacrifice - Runy z Historiami / Lorestones - Poradnik 100%