Wiele osób zastanawia się nad tym, co obejrzeć wieczorem, a wybór filmów w serwisach takich jak HBO GO jest ogromny. Wśród wielu różnorodnych produkcji można znaleźć coś dla siebie. Prezentujemy najchętniej oglądane filmy w serwisie HBO GO w drugim kwartale 2020 roku. 

Filmy o bohaterach: „Iron Man”, „Thor”, „Ant Man”

Filmy o superbohaterach od lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Adaptacje komiksów są barwne, ciekawe i wciągające, a dodatkowo zwykle to właśnie te filmy łączą potrzeby członków rodziny i mogą zrzeszać pokolenia. Rodzice mogli oglądać poprzednie wersje filmów o superbohaterach lub czytać komiksy, a dzieci wciągają intrygujące historie zaprezentowane we współczesnych wersjach produkcji. Maluchy mogą podziwiać filmowych bohaterów, a dorośli chociaż na chwilę oderwać się od codzienności. Takie produkcje są pełne akcji, efektów specjalnych, a także realizują ideę walki dobra ze złem. 

Filmy na HBO GO spełniają potrzeby zarówno fanów superbohaterów, którzy znają wszystkie części komiksu, jak i tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tego typu produkcjami. Dzieje się tak dlatego, że w serwisie znajdują się wszystkie części popularnych filmów o znanych postaciach, wśród których można wyróżnić takie produkcje, jak: seria „Iron Man”, „Thor”, „Ant Man” oraz „Spiderman”, „Aquaman” i „Avengers”. Filmy te zostały stworzone na bazie istniejących komiksów, a dodatkowo każdy producent wniósł też coś od siebie. 

Filmy familijne i animowane: „Król Lew”, „Kraina cudów”, „Toy Story 4”

Wśród popularnych produkcji w serwisie HBO GO znalazły się także filmy animowane i familijne, wśród których można wyróżnić takie produkcje, jak: „Król Lew”, „Kraina cudów”, „Toy Story 4”, „Dumbo”, „Lego: Przygoda 2”. Warto dodać, że spora część tych filmów weszła na ekrany kin w ostatnim roku, co w znacznym stopniu zwiększa ich atrakcyjność. Osoby, które nie chodzą do kina, mogą obejrzeć wybrane premiery w serwisie na życzenie. Kino familijne już od lat stara się dostosować do oczekiwań zarówno dzieci, jak i dorosłych, wplatając różne żarty i odwołania na przykład do znanych filmów lub powiedzeń. W ten sposób w trakcie seansu dobrze bawią się nie tylko dzieciaki, lecz także ich rodzice. Popularne hity filmowe, takie jak „Król Lew”, „Dumbo” lub „Aladyn” w ostatnim czasie zostały odświeżone i to zarówno w warstwie wizualnej, jak i samej historii, dzięki czemu produkcje stały się nowocześniejsze. W ten sposób rodzice mogą przypomnieć sobie swoje ulubione bajki z dzieciństwa, a dzieci świetnie się bawić, oglądając piękne animacje zrealizowane w najwyższej jakości. Widzowie mogą więc porównać starsze i nowsze wersje takich bajek jak „Król Lew” czy „Dumbo”, a także sprawdzić, która wersja jest dla nich ciekawsza. Wybierając film na wieczór, warto wziąć pod uwagę te produkcje, które cieszą się obecnie popularnością. 

No Comment

Zostaw komentarz

Previous Najlepsze premiery gier na PC i Playstation 4 – Czerwiec 2020
Next Minecraft Dungeons - Recenzja - Diablo dla dzieci?