Wiele osób zastanawia się nad tym, co obejrzeć wieczorem, a wybór filmów w serwisach takich jak HBO GO jest ogromny. Wśród wielu różnorodnych produkcji można znaleźć coś dla siebie. Prezentujemy najchętniej oglądane filmy w serwisie HBO GO w drugim kwartale 2020 roku. 

Filmy o bohaterach: „Iron Man”, „Thor”, „Ant Man”

Filmy o superbohaterach od lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Adaptacje komiksów są barwne, ciekawe i wciągające, a dodatkowo zwykle to właśnie te filmy łączą potrzeby członków rodziny i mogą zrzeszać pokolenia. Rodzice mogli oglądać poprzednie wersje filmów o superbohaterach lub czytać komiksy, a dzieci wciągają intrygujące historie zaprezentowane we współczesnych wersjach produkcji. Maluchy mogą podziwiać filmowych bohaterów, a dorośli chociaż na chwilę oderwać się od codzienności. Takie produkcje są pełne akcji, efektów specjalnych, a także realizują ideę walki dobra ze złem. 

Filmy na HBO GO spełniają potrzeby zarówno fanów superbohaterów, którzy znają wszystkie części komiksu, jak i tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tego typu produkcjami. Dzieje się tak dlatego, że w serwisie znajdują się wszystkie części popularnych filmów o znanych postaciach, wśród których można wyróżnić takie produkcje, jak: seria „Iron Man”, „Thor”, „Ant Man” oraz „Spiderman”, „Aquaman” i „Avengers”. Filmy te zostały stworzone na bazie istniejących komiksów, a dodatkowo każdy producent wniósł też coś od siebie. 

Filmy familijne i animowane: „Król Lew”, „Kraina cudów”, „Toy Story 4”

Wśród popularnych produkcji w serwisie HBO GO znalazły się także filmy animowane i familijne, wśród których można wyróżnić takie produkcje, jak: „Król Lew”, „Kraina cudów”, „Toy Story 4”, „Dumbo”, „Lego: Przygoda 2”. Warto dodać, że spora część tych filmów weszła na ekrany kin w ostatnim roku, co w znacznym stopniu zwiększa ich atrakcyjność. Osoby, które nie chodzą do kina, mogą obejrzeć wybrane premiery w serwisie na życzenie. Kino familijne już od lat stara się dostosować do oczekiwań zarówno dzieci, jak i dorosłych, wplatając różne żarty i odwołania na przykład do znanych filmów lub powiedzeń. W ten sposób w trakcie seansu dobrze bawią się nie tylko dzieciaki, lecz także ich rodzice. Popularne hity filmowe, takie jak „Król Lew”, „Dumbo” lub „Aladyn” w ostatnim czasie zostały odświeżone i to zarówno w warstwie wizualnej, jak i samej historii, dzięki czemu produkcje stały się nowocześniejsze. W ten sposób rodzice mogą przypomnieć sobie swoje ulubione bajki z dzieciństwa, a dzieci świetnie się bawić, oglądając piękne animacje zrealizowane w najwyższej jakości. Widzowie mogą więc porównać starsze i nowsze wersje takich bajek jak „Król Lew” czy „Dumbo”, a także sprawdzić, która wersja jest dla nich ciekawsza. Wybierając film na wieczór, warto wziąć pod uwagę te produkcje, które cieszą się obecnie popularnością. 

No Comment

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Previous Najlepsze premiery gier na PC i Playstation 4 – Czerwiec 2020
Next Minecraft Dungeons - Recenzja - Diablo dla dzieci?