Najciekawsze znaleziska Dataminingu w New World – stan na 17.11.2021


Dataminerzy to zmora deweloperów i pomocna dłoń dla graczy. Dzięki temu, że zazwyczaj nowa zawartość albo jej część jest już w grze przed właściwą aktualizacją to możemy przedwcześnie dowiedzieć się o planowanych funkcjach czy wydarzeniach, a w innych przypadkach o wyciętej z gry zawartości, która w jakimś stopniu pozostała w plikach. Dzisiaj zajmiemy się najciekawszymi rzeczami znalezionymi w New World, oczywiście nie wiadomo czy to wszystko pojawi się na serwerach, ale czas pokaże.

Mutatory w dungeonach

Deweloperzy pracują nad systemem różnych poziomów trudności w dungeonach. Póki co jest 10 tierów na dungeon, różne rangi jak srebrna i złota gdzie trzeba będzie przejść pierwszą aby odblokować kolejną. Dodatkowo jest 16 mutatorów, które w jakiś sposób będą zmieniały mechaniki, ale póki co w plikach jest opis tylko jednego z nich, nazwy osiągnięć za ukończenie poszczególnych, nazwy samych mutatorów i ich ikony.

Odpowiednio: Barbaric, Censored, Desiccated, Eternal, Fiendish, Frenzied, Hellfire, Icebound, Indomitable, Oppressive, Overgrown, Savage, Storm, Hellfire, Magus i Windstorm.

Nowe dungeony

Już wcześniej było wiadomo, że twórcy pracują nad sześcioma nowymi dungeonami, wygląda na to, że jako pierwsze pojawią się „Isabella’s Liar” w Shattered Mountain i „The Ennead” w nowej strefie Brimstone Sands.

Brimstone Sands

Brimstone Sands to nowy obszar 60+ na zachodzie. Czerpie dużą inspirację ze starożytnego Egiptu i Rzymian. Dwa różne typy kultur. Rzeczy, które udało się znaleźć to: piramidy, wydmy, oaza, kaktusy, piaskowiec, skoropiony, skarabeusze, węże, rzymskie świątynie, obozy i więcej.

Rework ekranów ładowania

Twórcy pracują nad tym aby każda strefa czy dungeon miał swój ekran ładowania z losowymi wskazówkami co w sumie powinno być w grze od premiery.

Zimowy event

Wygląda na to, że w New World pojawi się świąteczny event. Jest kilka plików z nim związanich, system kalendarza wydarzeń i event shop. Dodakowo zimowa wioska i specjalne złoże „Gleamite”.

Random Encounters

Jest to jeden z tajemniczych zapisów w plikach, ponieważ są to tylko dwie linijki i niezbyt cokolwiek o nich wiadomo. Może będą to specjalni przeciwnicy spotykani podczas podróży albo coś na wzór Fallouta? Zobaczymy.

\datatables\variations_randomencounters.datasheet
\datatables\randomencounters.datasheet

Sprzęt dla koni

Wiadomo było już wcześniej, że w grze są trzy ukryte kategorie przedmiotów dla mountów. Teraz są również tekstury i modele uzbrojenia dla koni, ale niestety są zepsute i nikomu nie udało się ich otworzyć.

 

 

 

 

No Comment

Zostaw komentarz

Previous Black Friday Gaming - promocje dla graczy!
Next Forza Horizon 5 - Jak zarabiać pieniądze? - Poradnik dla początkujących