Hej, hej 🙂 słońce znowu nas opuściło, przynajmniej w stolicy województwa podlaskiego deszcz zmienia się stale na burze. Ale ja nie o tym 🙂 dzisiaj dla odmiany przygotowałam unboxing pewnej gry Najemnicy, której sedno zostało zamknięte w trzy pudełka. Można je łączyć a także grać oddzielnie, jednym słowem dla każdego coś dobrego. Najemnicy to gra wydawnictwa Lucrum Games, można ją sklasyfikować jako grę karcianą, gdyż głównym elementem są właśnie karty. W Najemników może grać od dwóch do czterech osób, rozgrywki są pełne emocji i negatywnej interakcji, cały “pojedynek” trwa od 30 do 45 minut i mija naprawdę błyskawicznie. Najemnicy są dla każdego gracza, bawić się świetnie mogą dzieciaki w wieku od 10 lat. Na razie więcej zdradzać nie będę, powiem tylko, że gra się rewelacyjnie. Więcej się dowiecie z recenzji!

Pudełko od pierwszej części prezentuje się następująco. Kolory grafiki są bardzo żywe, przykuwają wzrok, grafiki przedstawiają postaci rodem z fantastyki. Samo opakowanie jest bardzo solidne, wykonane z tektury.

 

Tak się prezentują trzy pudełka razem wzięte. Wszystkie w podobnym klimacie.

 

Instrukcja do gier jest w formie książeczki. Wewnątrz brązowe tło i czarna drobna czcionka. Czyta się ją całkiem fajnie, zasady nie są zagmatwane.

 

Żetony przedstawiające punkty zwycięstwa. Są dosyć małych rozmiarów, ale dobrze leżą w dłoni. Wykonane z grubej tektury.

 

Tutaj są karty pomocy, przedstawiają zdolności każdego z bohaterów. Karty mają gładką fakturę i się nie odkształcają.

 

Dość pokaźny pliczek kart Gildii, który zawiera członków Glidii w różnych, pięciu kolorach.

 

Focus na poszczególnych członków Gildii.

 

Te karty stanowią punkty zwycięstwa prowadzące do wygranej a także są nagrodą za zebranie całego cechu postaci z Gildii.

Podobne Wpisy

https://i1.wp.com/bigbaddice.pl/wp-content/uploads/2017/07/trzy-pudełka-e1499269631656.jpg?fit=1024%2C768&ssl=1https://i1.wp.com/bigbaddice.pl/wp-content/uploads/2017/07/trzy-pudełka-e1499269631656.jpg?resize=150%2C150&ssl=1Aleksandra SzakołaGry PlanszoweUnboxing - Gry Planszowegry planszowe,lucrum games,najemnicyHej, hej 🙂 słońce znowu nas opuściło, przynajmniej w stolicy województwa podlaskiego deszcz zmienia się stale na burze. Ale ja nie o tym 🙂 dzisiaj dla odmiany przygotowałam unboxing pewnej gry Najemnicy, której sedno zostało zamknięte w trzy pudełka. Można je łączyć a także grać oddzielnie, jednym słowem dla...Wielka zła kostka czyli planszówki, gry PC oraz filmy i seriale