Najemnicy od Lucrum Games – Unboxing


Hej, hej 🙂 słońce znowu nas opuściło, przynajmniej w stolicy województwa podlaskiego deszcz zmienia się stale na burze. Ale ja nie o tym 🙂 dzisiaj dla odmiany przygotowałam unboxing pewnej gry Najemnicy, której sedno zostało zamknięte w trzy pudełka. Można je łączyć a także grać oddzielnie, jednym słowem dla każdego coś dobrego. Najemnicy to gra wydawnictwa Lucrum Games, można ją sklasyfikować jako grę karcianą, gdyż głównym elementem są właśnie karty. W Najemników może grać od dwóch do czterech osób, rozgrywki są pełne emocji i negatywnej interakcji, cały „pojedynek” trwa od 30 do 45 minut i mija naprawdę błyskawicznie. Najemnicy są dla każdego gracza, bawić się świetnie mogą dzieciaki w wieku od 10 lat. Na razie więcej zdradzać nie będę, powiem tylko, że gra się rewelacyjnie. Więcej się dowiecie z recenzji!

Pudełko od pierwszej części prezentuje się następująco. Kolory grafiki są bardzo żywe, przykuwają wzrok, grafiki przedstawiają postaci rodem z fantastyki. Samo opakowanie jest bardzo solidne, wykonane z tektury.

 

Tak się prezentują trzy pudełka razem wzięte. Wszystkie w podobnym klimacie.

 

Instrukcja do gier jest w formie książeczki. Wewnątrz brązowe tło i czarna drobna czcionka. Czyta się ją całkiem fajnie, zasady nie są zagmatwane.

 

Żetony przedstawiające punkty zwycięstwa. Są dosyć małych rozmiarów, ale dobrze leżą w dłoni. Wykonane z grubej tektury.

 

Tutaj są karty pomocy, przedstawiają zdolności każdego z bohaterów. Karty mają gładką fakturę i się nie odkształcają.

 

Dość pokaźny pliczek kart Gildii, który zawiera członków Glidii w różnych, pięciu kolorach.

 

Focus na poszczególnych członków Gildii.

 

Te karty stanowią punkty zwycięstwa prowadzące do wygranej a także są nagrodą za zebranie całego cechu postaci z Gildii.

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Elder Scrolls Online: Morrowind - Recenzja dodatku
Następny Get Even - Recenzja gry na PS4