Gry na smartfonie pomogą nam zająć wolny czas. Mimo że często cechują się one słabą grafiką i nieciekawą fabułą, spośród licznych produkcji możemy znaleźć prawdziwe perełki, które wciągną nas od pierwszych minut. Jakie gry warto sprawdzić? 

Dragon Ball Legends 

Gra szczególnie spodoba się miłośnikom mobilnej wersji Dragon Ball Fighter Z. Podczas prowadzenia walk z przeciwnikami możemy wykorzystać karty z atakami specjalnymi, które dodatkowo wzbogacają zabawę. Podczas walk z wrogami możemy także przełączać wojowników na innych, w zależności od naszych potrzeb. Gra przygotowywana jest do obsługiwania na pionowym ekranie, dlatego łatwo możemy obsłużyć ją jedną ręką. Doskonała propozycja, która przyniesie wiele wrażeń. 

Gry na smartfona stają się coraz chętniej użytkowane. Pamiętajmy jednak, że intensywne eksploatowanie naszego telefonu zwiększa ryzyko jego awarii czy zniszczenia. Warto zabezpieczyć się na wypadek takich sytuacji wykupując dedykowane ubezpieczenie. Sprawdź polisę dostępną na https://www.gadget-cover.com/mobile-phone-insurance i chroń swój sprzęt. 

South Park: Phone Destroyer 

South Park: Phone Destroyer to gra dla dorosłych, oparta na kultowej kreskówce. Zadaniem gracza jest toczenie bitw między drużynami poprzez wykorzystanie zróżnicowanych kart. Można skorzystać zarówno z wersji fabularnej przeznaczonej dla jednego gracza, jak i skusić się na rozgrywkę mulitplayer. South Park: Phone Destroyer jest specyficzną grą, jeśli jednak jesteśmy miłośnikami kontrowersyjnego humoru, warto przekonać się samodzielnie, na czym ona polega.  

SimCity BuildIt 

Gra The Sims jest niemal kultowa, dlatego warto przetestować nieco unowocześnioną wersję przeznaczoną na telefon. Gra SimCity BuildIt polega na stopniowym budowaniu swojego własnego miasta, tak by było ono jak największe i jednocześnie sprawnie funkcjonujące. Oprócz tworzenia strategii mamy możliwość kontaktowania się z innymi burmistrzami, a nawet handlowania z nimi czy prowadzenia negocjacji. Gra została wzbogacona w możliwość prowadzenia walk z innymi miastami, a nawet zsyłanie na wrogów różnych katastrof. SimCity Buildlt zapewni nam rozrywkę na długi czas.  

Projektanci proponują nam atrakcyjne gry, które pozwolą nam oderwać się od codziennych trudności i problemów. Darmowe aplikacje są doskonałym sposobem na zabicie nudy. Grając w gry, nie tylko dobrze się bawimy – udowodniono, że poprawiają one refleks i spostrzegawczość. Warto zatem połączyć przyjemne z pożytecznym i zainstalować wciągającą grę na swój smartfon.  

No Comment

Zostaw komentarz

Previous Gry planszowe na styczeń 2019 NCWW!
Next Titans - Recenzja - Najlepszy serial DC od czasów Arrow