Dzięki niesamowitemu postępowi technologicznemu, proste gry przeobraziły się po latach w rozgrywki na granicy świata rzeczywistego i wirtualnego. Obecnie najlepsze produkty dostępne na rynku mają rozdzielczość 4K (czyli 3840 x 2160 pikseli). W które gry warto zainwestować?

Zarówno zwolennicy tradycyjnych pecetów, jak i konsol ps4 mogą się czuć dopieszczeni przez producentów gier. Każdego roku premierę ma co najmniej kilkanaście wartych uwagi tytułów. Często są to dodatki do kultowych serii, będące ukłonem w stronę fanów. Wielu twórców ma także ambicję by projektować całkiem nowe rozgrywki. Ceny najnowszych gier są jednak wciąż relatywnie wysokie, a wybór spoty. Podpowiadamy, które tytuły 4K powinny się znaleźć na Twojej półce.

Dark Souls Remastered

Gry z serii Dark Souls cieszą się uwielbieniem fanów na całym świecie, a ich korzenie sięgają do Japonii. Wyróżniają się nie tylko skomplikowaną fabułą, ale także wysokim poziomem trudności jeżeli chodzi o mechanikę. To połączenie sprawia, że wielu graczy chce sprawdzić, czy sprosta wyzwaniu rzuconemu przez producentów. Dark Souls to wizja dystopijnego świata, w którym gracz wciela się w postać Nieumarłego – człowieka, który urodził się naznaczonych znamieniem. Udaje mu się uciec z ośrodka, gdzie został zamknięty ze względu na swoją niezwykłość. W ostatnim czasie twórcy wypuścili nową wersję gry przygotowaną specjalnie pod rozdzielczość 4K. Rozgrywka w 60 klatkach na sekundę to nowa jakość wprowadzona do tej serii.

Grand Theft Auto V

GTA to kolejny przykład niezwykle popularnej serii. Piąta część jest oczywiście dostępna na konsole i PC, jednak w wypadku tego tytułu osoby grające na komputerze mają uprzywilejowaną pozycję. Mogą oni dodatkowo wgrywać modyfikacje urozmaicające rozgrywkę. Odświeżone Grand Theft Auto w rozdzielczości 4K nie znudzi Cię ani przez chwilę! Fani reedycji z pewnością docenią doskonale odwzorowane tekstury, poziom detali oraz nowe misje poboczne. Warto zaznaczyć, że GTA odznacza się sporą brutalnością. Bohaterami są gangsterzy, którzy muszą wykonywać różne zadania dla swoich szefów.

Project Cars

Od wielu lat gry wyścigowe cieszą się niesłabnącą popularnością. Project Cars to symulator, który miał swoją premierę w 2015 i od tamtego czasu liczba jego fanów rośnie. Producenci zadbali tu dosłownie o wszystko! Różnorodność modeli samochodów i tras wyścigowych, a także skomplikowana mechanika sprawiają, że nawet najbardziej wymagający gracz będzie usatysfakcjonowany. Po włączeniu jakości 4K można niemal poczuć zapach palonej gumy.

Wiedźmin 3

Wiedźmin to nasza duma narodowa i jedna z najbardziej docenianych gier w historii, dlatego nie mogło go zabraknąć w tym zestawieniu. Najnowsza odsłona odniosła ogromny sukces w kraju i na świecie. W przypadku tego tytułu naprawdę trudno doszukiwać się wad. Olśniewająca grafika, wciągające zadania i akcja osadzona w uniwersum Andrzeja Sapkowskiego – wszystko to składa się na znakomity efekt końcowy. Saga o wiedźminie to pozycja obowiązkowa dla fanów fantastyki i nie tylko!

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Teotihuacan: Miasto Bogów - recenzja - Czyli jak robotnik mi zabrał kanapkę
Następny Triang Wars - Trwa kampania na wspieram.to!