Najlepsze pomysły na prezent dla gracza!


prezent dla gracza

Dzisiaj sprawdzimy najlepsze pomysły na prezent dla gracza! Z nami podejmiecie odpowiedni wybór, bez względu na budżet.

1. Figurki

prezent dla gracza

To moja tajna broń, kiedy nie wiem co kupić mężowi na prezent. Sprzedam Wam też protip: za każdym razem jak ktoś wspomni, że chciałby COŚ dostać, to od razu zapisuję ten pomysł w notatkach na telefonie. Musicie uważać, żeby z zakupem za bardzo nie zwlekać, bo wiele figurek ma bardzo ograniczoną dostępność. Czasem też będziecie musieli czekać z zakupem na dzień premiery. Z tego co zauważyłam, obdarowanie gracza figurką z ulubionej gry zawsze jest sprawdzonym prezentem.

2. Bony podarunkowe

Niektórzy uważają, że zakup bonu podarunkowego to pójście na łatwiznę! Przeciwnie, zakup bonu pozwoli na uniknięcie niezręcznych sytuacji powtarzającego się, albo – o zgrozo – niechcianego prezentu. Gwarantuję Wam, że osoba obdarowana poczuje się znacznie lepiej, kiedy dostanie środki, do wydania na to, co faktycznie chce. A może jakiś czas zastanawia się nad zakupem, ale ze względu na sytuację finansową nie decyduje się na wydatek. Bony podarunkowe stanowią idealne rozwiązanie problemu.

Sprawdźcie bony Xbox LIVE GOLD w Giftmall klikając w link!3.  Fotel Gamingowy

prezent dla gracza

Myślę, że każdy gracz zgodzi się ze stwierdzeniem, że odpowiedni fotel jest podstawą dobrego, wielogodzinnego grania. Zależnie od Waszego budżetu możecie wybrać fotel już za kilka stówek, ale spokojnie znajdziecie takie za znacznie większą cenę. Często będziecie mogli dopasować elementy budowy i wykończenia krzesła gamingowego, zaczynając od ulubionej kolorystyki obdarowywanego, przez materiały a kończąc na elementach konstrukcyjnych. Znajdziecie fotele dopasowujące się do sylwetki, z wieloma rodzajami pianek dostosowujących się do ułożenia ciała, z amortyzacją czy udoskonaleniami dla kręgosłupa.

4. Akcesoria gamingowe i do konsoli

Dobrym pomysłem na prezent dla gracza są różnego rodzaju akcesoria i dodatki. Ale uwaga! Często bywa tak, że gracz ma dobrane najlepsze słuchawki, klawiaturę itp. Kupujcie akcesoria, jeśli wiecie, że zależy im na czymś nowym. Tutaj pomoże zwykła rozmowa z obdarowywanym, który na pewno opowie, czego oczekuje. Jeśli jednak wiecie, że wasz gracz nie posiada danej rzeczy a może by mu się przydała, spokojnie możecie kupować. Któregoś roku kupiłam mężowi stację ładującą do Dual Sense i uważam, że to jeden z najlepszych prezentów, które mu kupiłam – zwłaszcza, że w tamtym okresie ich dostępność była znacznie ograniczona a pracownicy sklepów z elektroniką w mojej miejscowości nie wiedzieli o istnieniu takiego urządzenia. Skończyło się tak, że zamówiłam tę stację w sklepie na drugim końcu Polski i korzystając z pomocy prawie nieznajomej osoby, sprowadziłam do nas.

5. Ubrania i dodatki

prezent dla gracza

Wybór ubrań i dodatków growych jest na prawdę ogromny. Nawet w sporej ilości sieciówek znajdziecie koszulki lub skarpetki z logo Wiedźmina, Mortal Kombat albo Cyberpunka. Istnieje też mnóstwo sklepów internetowych oferujących szeroką gamę produktów w tej tematyce – nasz ulubiony to Emp Shop, koniecznie ich sprawdźcie, jeśli szukacie ubrań czy zwyczajnie prezentów dla graczy. Jeśli chodzi o dodatki, fajnym akcentem dodającym odrobinę luzu, będzie zakup muszki do garnituru z jakimś geekowym akcentem – muszka w pady do gier wywołała furorę na naszym ślubie.

6.A może po protu…GRY?

Ostatnia opcja jest zarazem najbardziej oczywista, ale może okazać się też najtrudniejszą. Osobiście nigdy z niej nie korzystam ale jeśli prowadzicie listy (patrz punkt 1), zadanie będziecie mieli nieco ułatwione, ale przed samym zakupem upewnijcie się kilka razy czy w międzyczasie delikwent nie zakupił właśnie tej gry. Dyskretnie (albo mniej dyskretnie) wybadajcie teren. Możecie też sprawdzać nadchodzące premiery gier (co miesiąc także na naszej stronie) i zdecydować się na coś z nowości. Gracze chętnie przetestują rynkowe świeżynki.

 Jaki prezent dla gracza jest najlepszy?

 

Poprzednio Ukryte Siedliska w Diablo Immortal - Poradnik z mapami
Następny Adam Przechrzta – Adept – Recenzja