Najnowsze zapowiedzi lutego na platformie Gamefound


Na Gamefound obecnie można znaleźć wiele interesujących inicjatyw, które z pewnością przyciągną uwagę miłośników gier planszowych.

Andromeda’s Edge to jedna z najciekawszych gier na platformie Gamefound. To ekscytująca gra strategiczna osadzona w kosmicznym uniwersum, w której gracze muszą zbudować nową cywilizację i odpierać ataki obcych najeźdźców. Gra została bardzo dobrze przyjęta przez społeczność graczy, a dzięki przekroczeniu kwoty 1 miliona dolarów, oferuje wiele modułów i kart, a także miniaturowe statki kosmiczne i elementy Game Trayz.

Street Fighter V: Champion Edition Legends to gra planszowa, w której gracze wcielają się w wojowników z popularnej serii gier Street Fighter. Gra oferuje wiele różnych kart i możliwości gry, a w ramach ekskluzywnego zestawu Dan Hibiki, gracze mogą otrzymać figurki i karty stworzone specjalnie dla prawdziwych zwycięzców.

SCRAP to gra planszowa, która przenosi graczy do tajemniczego uniwersum Celestium. W grze gracze muszą wykonywać zadania jednej z sześciu unikalnych inteligencji, aby odkryć tajemnice The Singularity. Gra oferuje unikalny system programowania i walki oraz wiele drewnianych robotów, lokalizacji i kart.

SibirPunk RPG to gra RPG osadzona w cyberpunkowej wizji przyszłości inspirowanej kulturą słowiańską. Gracze muszą zmierzyć się z realiami pełnymi ludzi przypominających roboty i niebezpiecznych sytuacji, a cała akcja została przedstawiona na ponad 220 stronach pięknie ilustrowanej książki.

Witchbound to gra planszowa, w której gracze wcielają się w czarownicę przemierzającą świat pełen magii i spotykającą magiczne stworzenia. Gra oferuje wspaniałą książkę z opowieściami oraz opcję płatności w ratach i program Stable Pledge, który gwarantuje pełny zwrot pieniędzy, jeśli ceny zmienią się o więcej niż 10% po zakończeniu kampanii.

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Elden Ring sprzedał się w ilości 20 milionów sztuk
Następny Hogwarts Legacy - Wszystkie zaklęcia i jak je zdobyć? - Poradnik