New World w otwartych testach beta – ostatnia prosta przed premierą!


Jak poinformowali twórcy nadchodzącego wielkimi krokami New World, grę będzie mógł przetestować każdy chętny, który zgłosi się w w wyznaczonym przez nich czasie – zupełnie za darmo. 

Otwarta beta New World już w ten czwartek

Testy rozpoczną się 9 września – w najbliższy czwartek – a potrwają do niedzieli, 12 września. Gracze będą mogli zgłosić swoją chęć wypróbowania gry dzień przed rozpoczęciem testów za pośrednictwem platformy Steam i jej nowej funkcji – playtest.

Przedstawiciele Amazon Games na zaś odpowiedzieli na kilka najczęściej zadawanych pytań odnośnie nadchodzącego wydarzenia. Wiemy stąd, że podczas open bety gra będzie dostępna w kilku językach, w tym w języku polskim. Ponadto, nie będzie obowiązywało żadne NDA, czyli o grze będzie można swobodnie mówić oraz udostępniać z niej dowolne nagrania. Co do samej rozgrywki za to, wiemy także, że po testach, wszystkich graczy czeka całkowity reset postępu – tak, aby na oficjalną premierę New World, wszyscy zaczęli na równym poziomie.

To już ostatnia prosta przed premierą

Weekendowe testy mają być przede wszystkim sprawdzeniem nowej, ulepszonej infrastruktury sieciowej, na którą wielu mogło narzekać podczas poprzednich, zamkniętych testów. Poza tym jednak, będzie to ostatnia możliwość, aby wysłuchać feedbacku graczy, wprowadzić zmiany i przekonać, lub rozwiać wątpliwości, jakie niektórzy z pewnością mają przed startem gry. Trzeba przyznać, New World zapowiada się bardzo dobrze i bez wątpienia będzie mogło konkurować z największymi MMORPG na rynku. Po poprzednich testach jednak, jestem w stanie stwierdzić, że deweloperzy muszę jeszcze trochę swoją grę dopracować. Niemniej, jestem dobrej myśli i trzymam za nich kciuki!

1 Comment

  1. Euro Majk
    8 września 2021
    Odpowiedz

    No nareszcie! Nie mogłem się doczekać! Widziałem w closed becie, że występowało sporo dziwnych błędów, mam nadzieję, że tutaj sporo zostało poprawione 🙂

Zostaw komentarz

Previous Aliens: Fireteam Elite - Poradnik dla początkujących - Jak ugotować Xenomorpha?
Next Kapliczka popiołów oraz Hełm Wojny, Spartanin, Duch Sparty - Ghost of Tsushima - Sekretny Pancerz!