Nier Replicant ver.1.22474487139 … to odświeżona odsłona kultowej serii gier komputerowych i na konsole, która swoje korzenie ma bardzo, ale to bardzo daleko. Z niewielkiego dzieła, stała się niesamowicie rozbudowaną serię. Co należy jednak wykonać, by ukończyć tą grę?

Nier Replicant ver.1.22474487139 … jest grą zdecydowanie stawiającą liczne wyzwania przed graczami na każdym etapie rozgrywki. O ile sama walka nie należy do najtrudniejszych, to już niektóre zadania owszem mogą stanowić problem. Jak zapewne część z Was wie, całą grę ukończyliśmy na naszym kanale YouTube. Przejrzałem wszystkie filmy oraz opisałem je w taki sposób, by wiadomo było, w którym z nich wykonałem jakie zadanie. W ten sposób przygotowałem dla Was pełne przejście gry Nier Replicant ver.1.22474487139 … wraz z opisem które zadanie zostaje wykonywane w danym filmie. Seria wyszła mi bardzo długa, ale dotyczy tylko pierwszego przejścia gry. Podobnie jak to było na przykład z Nier Automata, cała gra posiada parę zakończeń, gdzie każde kolejne możemy obejrzeć po kolejnym przejściu gry. By obejrzeć wszystkie zakończenia, musicie ukończyć Nier Replicant ver.1.22474487139 … ponad pięć razy. Kolejne przejścia nie są takie długie jak pierwsze, ale i tak wymagać od Was będą wielu godzin gry. Teraz jednak skupimy się na samym poradniku, poniżej macie spis treści oraz wszystkie nagrania. Dziękuję także za wszystkie subskrypcje, zajrzyjcie koniecznie na nasz kanał – Big Bad Dice na YouTube.

PROLOG – Wspomnienia i Wioska Adixxxa

Lost Shrine, Grimoire Weiss, Book Smarts

The Lost Eggs, Boar Hunt, The Aerie

Seafront, Fishing, Fragile Delivery 2

Junk Heap, Defense System Geppetto

Aerie, Hook boss, Eagle Egg, Kainé

The fisherman gambit 2 – 5, The Lighthouse Lady’s Wrath, Letter to a Lover

Facade, Barren Temple, Desert Zone

Barren Temple, Shahriyar, Cultivation, Missing Girl, Appology from a Fool

 Forest of Myth Deathdream, Cultivation, Więcej Seafront

Jack of Hearts, Grimoire Noir, Grimoire Rubrum

Dorosły Nier, The Masterless Lighthouse, Underground Laboratory

Number 6, Kainé (Boss), Powrót do Lost Shrine

A Bridge in Peril, Divine Tree Memories i poprawne odpowiedzi

NieR Replicant Junk Heap i Koniec Aerie

Junk Heap i P-33 oraz Kalil boss, Masterless Lighthouse

Royal Fish, A tale of the Study, Statek na wybrzeżu

NieR Replicant Roc, Louise boss, Wesele i wielka katastrofa

Goose boss, Devola & Popola Boss

Popola & Devola Boss #2, Shadowlord Boss EPILOG

Podsumowanie

Przejście całej odświeżonej gry Nier Replicant zajęło nam około 22 godzin na normalnym poziomie. Zrobiliśmy przy tym prawie wszystkie zadania dodatkowe oraz opcjonalne aktywności jak łowienie ryb. Zastanawiam się nad kolejnym przejściem gry, czyli drugim. Dajcie mi znać w komentarzu co myślicie oraz czy poradnik się przydał. Jeżeli nie udało się Wam znaleźć w tej solucji odpowiedzi na jakieś pytanie, to także piszcie i postaramy się rozwiązać problemy.

 

 

 

No Comment

Zostaw komentarz

Previous Pikselowe Remastery pierwszych trzech Final Fantasy!
Next Najlepsze premiery gier na PC i Playstation 5 - Lipiec 2021