Nintendo Switch: najciekawsze premiery na rok 2022


Jakie nowe premiery Nintendo Switch zaprezentuje nam w roku 2022? Zapraszam do zestawienia najciekawszych tytułów nadchodzących miesięcy.

Kirby and the Forgotten Land

Nintendo switch najciekawsze premiery

data premiery: 04.2022

Lubiana przez wszystkich różowa kuleczka o imieniu Kirby powraca na konsole Nintendo Switch. Tym razem z Kirby wybierzemy się do dawno zapomnianej krainy, w której odkrywać będziemy ruiny pradawnej cywilizacji i okazjonalnie zawalczymy z wrogimi istotami.

Life is Strange Remastered Collection

Nintendo switch najciekawsze premiery

data premiery: 01.02.2022

Life is Strange i Life is Strange: Before the Storm udoskonalone o lepszą grafikę, nowocześniejsze animacje postaci, odświeżone zagadki oraz odrobinę nowej fabuły i dodanych postaci. Razem z Max i Chloe wyruszymy na serię przygód i to my zadecydujemy o ich losach.

Pokemon Legends: Arceus

data premiery: 28.01.2022

W Pokemon Legends: Arceus znajdziemy się w czasach, w których jeszcze nie było mowy ani o trenowaniu pokemonów, ani o Lidze Pokemonów. Będziemy więc odpowiedzialni za tworzenie pierwszego Poekdexa w Sinnoh – poprzez łapanie i badanie nowych pokemonów.

LEGO Gwiezdne wojny: Saga Skywalkerów

Nintendo switch najciekawsze premiery

data premiery: maj 2022 (czy będzie to May the 4th?)

LEGO Gwiezdne wojny: Saga Skywalkerów historycznie podsumowuje każdy film Gwiezdnych Wojen stworzony od końcówki lat 70. do roku 2019. Wersja Lego gwarantuje solidną dawkę humoru i własnej, żartobliwej interpretacji, więc nie będzie do wierne odwzorowanie dziewięciu filmów. W odróżnieniu do poprzednich części gry, twórcy zostawili więcej swobody przy lataniu i poruszaniu się pomiędzy planetami.

Monster Hunter Rise: Sunbreak

Nintendo switch najciekawsze premiery

data premiery: 12 stycznia 2022

Dodatek do Monster Hunter Rise, który udoskonala główną wersję o nowe lokalizacje (Elgado), kampanie, nowe potwory (Shogun Ceanataur czy Malzeno). Z nowości w rozgrywce możemy wspomnieć o Master Rank, czyli randze dla najmocniejszych graczy, którzy lubią ekstra trudne polowania na potwory.

Dragon Ball: The Breakers

data premiery: 2022

Bardzo ciekawy muliplayer. Siedmiu graczy wciela się w Ocalałych, którzy dysponują ograniczoną bronią i właściwie nie posiadają żadnej zdolności do walki, a jeden gracz wciela się w polującego na nich Najeźdźcę. Kiedy ten z minuty na minutę rośnie w siłę, siódemka wspaniałych musi dotrzeć do wehikułu czasu, który pomoże w ucieczce ze szczeliny czasowej.

Marvel’s Midnight Suns

data premiery: 03.2022

Razem z Hunter i trójką wybranych przez ciebie superbohaterów wyruszycie do walki przeciwko matce demonów: Lilith, zanim zdąży przejąć władzę nad światem. Do wyboru drużyny będzie dostępnych ponad 40 opcji, w tym Kapitan Ameryka, Iron Man czy Doktor Strange. To Hunter jest jednak najważniejsza i cały czas trzeba pamiętać o ulepszaniu jej postaci.

The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2

Nintendo switch najciekawsze premiery

data premiery: jesień 2022

To kontynuacja znanej i dobrze ocenianej gry The Legend of Zelda: Breath of the Wild. Wcielamy się w Linka i wyruszamy na misję ratunkową królestwa Hyrule.

trailer: tutaj

Dying Light 2: Cloud Version

data premiery: 04.02.2022

Następna kontynuacja gry. Dying Light 2 wraca po 7 latach a fabularnie przenosi nas do przodu o dwie dekady, do roku 2034. Kolejna gra, kolejna pandemia. Po opanowaniu brutalnego wirusa zombie, naukowcy dalej bawią się w laboratoriach – tym razem spod kontroli wymknęła się zmutowana wścieklizna, która w przeciągu kilku lat zainfekowała znaczną część ludzkości.

The Lord of the Rings: Gollum

Nintendo switch najciekawsze premiery

data premiery: 2022

Gra, której zakończenie jest powszechnie znane, gdyż twórcy zawzięcie trzymali się kanonów z książek. Akcja gry rozgrywa się pomiędzy Hobbitem a Władcą. Smeagol szuka złodzieja złotego pierścienia, jednak pojmany zostaje w okolicach Mordoru. Twórcy gry zrobili odstępstwo od kanonu i zabawili się przygodami Golluma, do czasu kiedy ostatecznie spotkał Forda. Spodziewajcie się dużo skradania, kombinowania i wspinaczki.

 

 

Na jaką grę na Switcha czekacie najbardziej? W co chcecie zagrać w tym roku?

Podobny wpis zobaczycie też u Adixa: Najciekawsze nadchodzące premiery gier w 2022 roku! TOP 11 najlepszych gier

1 komentarz

  1. Rdzysław Szczupęzło
    11 stycznia 2022
    Odpowiedz

    Trochę szkoda, że we władcy pierścieni Gollumem nie da się nikogo zabić. Lubie uniwersum Śródziemia
    Klawo by było, jakby do The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 dodali Angielski dubbing, bo w jedynce nieme kino było i kulał na tym gameplay.

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio The Gunk - Recenzja - Wegetarianizm!
Następny The Silent Sea - Recenzja - Co jest na księżycu według Koreańczyków?