Nowości na HBO GO, Netflixie, Prime i w kinie w lutym 2022!


Nowości na HBO GO, Netflixie, Prime i w kinie… nie zaskakują. Mamy końcówkę miesiąca, tym samym mało szałowych premier. Tym bardziej, że jeden serwis niedługo zmienia nazwę. Mimo wszystko, jest co oglądać. Sprawdźcie naszą listę premier z tego tygodnia.

NETFLIX

Vikings: Valhalla

Wikingowie: Walhalla | Oficjalny teaser | Netflix

zwiastun: tutaj

Fani Wikingów z pewnością się ucieszą. Powraca kolejna wersja serialu. Tym razem wydarzenia rozrywa się 100 lat po oryginalnej serii. Wikingowie i angielscy royalsi pozostają w napiętych stosunkach, które ostatecznie przyjmują krwawy punkt zwrotny. Serial przedstawia koniec epoki wikingów, zwieńczony bitwą pod Stamford Bridge w 1066 r.

Bez wytchnienia

Nowości na HBO GO Netflixie Prime

Skorumpowany policjant ukrywa skutki wypadku. Posunął się bardzo daleko, jednak ostatecznie grzechy przeszłości mogą go dopaść, kiedy to ujawnia się nieznany świadek. Sprawy wymykają się spod kontroli, kiedy policjant zaczyna otrzymywać pogróżki.

HBO GO

Obsesja Eve – sezon 4

Nowości na HBO GO Netflixie Prime

Premiera czwartego sezonu obsesji Eve będzie miała miejsce na HBO Go 27 lutego 2022 r. To serial, w którym brytyjska agenta MI5 – Eve dostaje zadanie schwytania seryjnej morderczyni Villanelle. A im dłużej trwa śledztwo, tym bardziej rośnie wzajemna obsesja pań. Serial oparty jest na serii czytelniczej Villanelle.

Malowanie z Johnem

O, zdecydowanie seria odpowiednia dla wyciszenia i odstresowania się. Główną postacią jest aktor i malarz John Lurie, który w każdym z odcinków maluje inny obraz, rozmawia o życiu, codzienności, muzyce czy malarstwie. Produkcja nie posiada scenariusza a artysta jest po prostu soba.

Strach

Nowości na HBO GO Netflixie Prime

Trochę ambitniejsze kino, niż filmy o superbohaterach, ale takie też są ważne. Główną bohaterką jest mieszkanka bułgarskiej wioseczki, leżącej przy granicy z Turcją. Z racji małej ilości mieszkańców, traci posadę jako nauczycielka w pobliskiej szkole. Pewnego dnia natrafia na uchodźcę, który chce dostać się do Niemiec. Kobieta przyjmuje go do swojego domu, powoli nawiązują więź. Nie wszystkim jednak mieszkańcom wioski podoba się ta nowa przyjaźń.

Drabina

Nowości na HBO GO Netflixie Prime

To film, który zmusi do myślenia. Andreia jest aspirującym aktorem. Żyje w skomplikowanych czasach: jest niedługo po upadku komunizmu, idee wolnościowe są głoszone chętnie, jednak rzeczywistość przytłacza mężczyznę. Jest bowiem świadkiem brutalnych wydarzeń, które wstrząsnęły historią Rumunii. Ostatecznie spokój daje mu sceniczna adaptacja Braci Karamazow i jako Alosza zaczyna pojmować ideę boskości. Ale z jakim skutkiem?

Amazon Prime

Shatner in Space

Shatner In Space | Prime Video

William Shatner to aktor znany przede wszystkim z roli Jamesa T. Kirka. Powyższa produkcja pokazuje przygotowania aktora do podróży kosmicznej, tym samym uzyskania miana najstarszego człowieka w kosmosie. Zobaczymy także samą podróż i późniejsze wątki. Wiecie, że Shatner odbył 10 minutowy lot w kosmos w wieku 90 lat? To absolutnie niesamowite.

KINO

Belfast

Belfast to opowieść o młodym chłopcu, mieszkańcu Belfastu. Było mu dorastać na przełomie lat 60. i 70. XX wieku w Irlandii. To osobista opowieść o życiu i dorastaniu w miejscu, które stało się właściwie epicentrum konfliktu w Irlandii Północnej. Zginęło wówczas mnóstwo cywilów i wojskowych. Mimo podpisania porozumienia, do dzisiaj dochodzi tam do aktów nienawiści.

Studio 666

Znacie zespół Foo Fighters? Tak się składa, że właśnie wydają film. Nie spodziewajcie się szału i nagród, po zapowiedzi widać było, że robiony jest z przymrużeniem oka i dla zabawy. Otóż w nowym studiu dochodzi do demonicznych incydentów a niektórzy zostają opętani. Przy tym wszystkim należy jeszcze nagrać płytę! Aha, film na pewno zobaczycie w sieci Helios, a raczej nie obejrzycie w Multikinie. Sprawdźcie na stronie swojego kina!

Mój dług

Młody przedsiębiorca zabija człowieka w samoobronie. Dostaje wyrok 25 lat pozbawienia wolności. Więzienia zmienia ludzi, a Sławomir postanawia zostać sobą. Za wszelką cenę postanawia, że czas za kratami nie sprawi, że stanie się gorszym. Podejmuje walkę o przetrwanie, zachowanie godności i siebie. Jak pozostać sobą w takim środowisku? Zwłaszcza kiedy to na wolności zapadają decyzje o jego bycie? To prawdziwa historia prawdziwiej osoby.

 

 

 

Wybieracie nowości na HBO GO, Netflixie, Prime czy w kinie?

W tamtym tygodniu: Co obejrzeć w weekend? Luty na Netflix, Prime, HBO Go i w kinie!

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Darmowe gry w Playstation Plus – marzec 2022
Następny Jaki serial na HBO GO warto obejrzeć? Oto 5 propozycji, które trzeba znać!