Nowości na HBO Max, Netflixie i Disney+ we wrześniu 2022!


Sprawdźmy jakie nowości na HBO Max, Netflixie, Disney+, Amazon Prime Video i w kinie pojawiły się w minionym tygodniu. Co obejrzeć we wrześniowy weekend?

NETFLIX

ENTERGALACTIC

Nowości na HBO Max

Entrgalactic to anime dla dorosłych, które jest jednocześnie promocją nadchodzącego albumu rapera Kid Cudiego. Głównym bohaterem serialu jest młody, wschodzący artysta, który niespodziewanie spotyka osobę, która zmusi go do zastanowienia się nad tym, czy w jego dość nietypowym życiu, znajdzie się jeszcze miejsce na miłość.

W GŁĘBINY: MORDERSTWO NA ŁODZI PODWODNEJ

Nowości na HBO Max

Nie byłabym sobą, gdybym nie przedstawiła nowości z gatunku true crime. Dziennikarka odwiedza Petera Madsena na jego łodzi podwodnej, pewnie aby przeprowadzić z nim wywiad. Madsen to wynalazca i konstruktor, swojego czasu porównywany do Elona Muska, jednak wszelkie porównania zniknęły w obliczu podejrzenia i późniejszego skazania za morderstwo. Po wejściu do łodzi, Kim Wall nigdy już z niej nie wyszła.

RAINBOW

Nowości na HBO Max

Film z dużą ilością muzyki, ale nie musicalowy – przynajmniej wg samego reżysera. Jest luźnym nawiązaniem do książek Czarnoksiężnik z Krainy Oz. Bohaterka filmu, Dora, to nastolatka o ogromnym talencie muzycznym. Któregoś dnia po kłótni z ojcem, zabiera swojego psa i wyrusza w podróż poszukiwania matki. Towarzyszy jej przy tym grupa nietuzinkowych osób.

BLONDYNKA

Blondynka | Oficjalny zwiastun | Netflix

Głośny na Netflixie tytuł. To film oparty na powieści o tym samym tytule sprzed kilku lat. Poświęcony jest absolutnej ikonie lat 50. i 60. zeszłego wieku – Marylin Monroe. Poznamy w nim bardziej lub mniej znane fakty dotyczące modelki.  Zwiastun tutaj!

HBO MAX

Too Close

Nowości na HBO Max

Too Close to dramat poświęcony niespodziewanej relacji szanowanej biegłej sądowej oraz kobiety oskarżonej o okrutne morderstwo. Pani Doktor ma za zadanie ocenić poczytalność osoby po drugiej stronie, jednak podejrzana utrzymuje, że nic nie pamięta z dnia, w którym jej życie kompletnie się zmieniło.

Jumanji: Przygoda w dżungli

Powszechnie wiadomo, że leniwy wieczór z The Rockiem na ekranie nie wnosi do życia nic, oprócz prostej rozrywki. Takie też są potrzebne, dlatego też powstała seria Jumanji. Grupa czworga nastolatków odkrywa starą grę, która przenosi ich prosto do dżungli. Tam mają zmierzyć się z masa niebezpieczeństw, w tym ciągle atakującymi awatarami.

Kung Fu Panda 1 i 2

Nowości na HBO Max

Kung Fu Panda ma coś, co zapewnia filmowi przewagę nad innymi, już od samego początku – pandy. Kto nie uśmiecha się na widok tych cudownych zwierząt, moim zdaniem wiedzie smutne życie. Jakość życia takiej osoby może poprawić się między innymi przez bezmyślną rozrywkę z Kung Fu Pandą, w której to niezdarna panda dostaje wezwanie do wypełniania starożytnej przysięgi, ale na początku musi poznać i opanować sztukę kung-fu.

DISNEY+

Andor

Pierwszy odcinek Andora miał premierę tydzień temu, a serial zbiera dość różne recenzje. Głównym bohaterem jest Cassian Andor, którego znamy z filmu Łotr 1. W serialu poznamy historię tego bohatera i zobaczymy jak ze zwykłego złodziejaszka zmienił się w prawdziwego szpiega Rebelii.

AMAZON PRIME VIDEO

UN EXTRAÑO ENEMIGO

Drugi sezon thrillera, który rozgrywa się w latach 60. w Meksyku. Porusza wątki brudnej wojny, zimnej wojny, kwestię IO w Meksyku czy nadchodzących wówczas wyborów. Głównie skupia się jednak na staraniach szefa tajnej policji, który ma aspirację na prezydenturę. Wiele społecznych zawirowań ma jednak swoją genezę w kierowanej przez niego jednostce.

MY BEST FRIEND’S EXORCISM

My Best Friend’s Exorcism - Official Trailer | Prime Video

Egzorcyzm mojej najlepszej przyjaciółki to horror komediowy, oparty na książce G. Hendrixa o tym samym tytule. Życie dwóch nastoletnich przyjaciółek nieco się komplikuje, kiedy w jednej z nich postanawia „zamieszkać” demon.

KINO

Bilet do raju

Iście gwiazdorska obsada filmu Bilet do raju z pewnością przyciągnie wielu widzów przed ekrany. W rolach głównych można zobaczyć George Clooneya oraz Julię Roberts. To komedia romantyczna o rozwiedzionych rodzicach, którzy łączą siły i decydują się sabotować nadchodzący ślub córki.

Uśmiechnij się

Kolejna kinowa propozycja dla fanów horroru, tak jak na tę porę roku przystało. Smile, czyli uśmiechnij się to film. Fabuła przedstawia terapeutkę, która jest świadkiem traumatycznego wydarzenia z udziałem jednego z pacjentów. Po wszystkim kobieta  zupełnie nie może dojść do siebie i powoli czuje, że psychika ją zawodzi.

 

 

W zeszłym tygodniu: Nowości na Netflixie, HBO Max i Disney+ we wrześniu 2022!

 

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Darmowe Gry w Playstation Plus - październik 2022
Następny TrdReview Opinie: Czy Twoje pieniądze są z nimi bezpieczne?