Nowy film animowany w uniwersum Mortal Kombat – jest trailer


Mortal Kombat Legends: Battle of the Realms

Tak jak zapowiadano, sequel filmu animowanego Mortal Kombat Legends wkrótce pojawi się na ekranach, a jego coraz bliższą premierę zwiastuje świetny trailer opublikowany na YouTube.

Mortal Kombat Legends powraca

Po tegorocznym filmie live-action, przyszła pora na sequel filmu animowanego o wiele wskazującym podtytule Battle of the Realms. Na nowym trailerze produkcji możemy zobaczyć bohaterów dobrze znanych z pierwszej części – jak Joel McHale w roli Johnego Cage’a i Jennifer Carpenter wcielająca się w Sonye Blade – ale i całkiem nowe twarze:

  • Matthew Mercer jako Stryker i Smoke
  • Bayardo De Murguia jako Sub-Zero/Kuai
  • Yang King jako Kung Lao
  • Paul Nakauchi jako Lin Kuei Grandmaster
  • Emily O’Brien jako Jade
  • Debra Wilson jako D’Vorah
Mortal Kombat Legends: Battle of the Realms - Official Exclusive Trailer (2021) Joel McHale

Jeszcze więcej krwawych walk i zabawnych dialogów w animowanej formie

Po udanej reżyserii pierwszego Mortal Kombat Legends: Scorpion’s Revenge, Ethan Spaulding obejmie kierownictwo nad produkcją sequelu – na podstawie scenariusza autorstwa Jeremy’ego Adamsa. Producentami Battle of the Realms są Rick Mortales oraz Jim Krieg, a producentem wykonawczym tytułu został Sam Register. Ed Boon, czyli współtwórca serii Mortal Kombat, jest z kolei konsultantem kreatywnym.

Film będzie dostępny w pakiecie Digital, Blu-ray i 4K Ultra HD Combo Pack od 31 sierpnia, choć już teraz można składać zamówienia w przedsprzedaży. Na pre-order samej wersji digital poczekamy jednak do 8 lipca. Zamówienia złożycie tutaj: https://www.amazon.com/Mortal-Kombat-Battles-Realms-Blu-ray/dp/B097F3T934

Nie wiem, jak Wy, ale ja zacieram ręce. Scorpion’s Revenge zafundowało mi świetnie spędzony wieczór i tego samego – a nawet więcej – spodziewam się po Battle of the Realms. Czekamy!

 Brak komentrarzy

Zostaw komentarz

Poprzednio Scarlet Nexus - Poradnik dla Początkujących - Co musisz wiedzieć?
Następny GramywPlanszowki.pl - czy to polskie BGG?