Oferta gier Prime Gaming na kwiecień


Oferta gier Prime Gaming na kwiecień

Ujawniono listę bezpłatnych gier Prime Gaming na kwiecień 2023 r. Członkowie Amazon Prime mogą odebrać aż 15 darmowych gier przez cały kwiecień, w tym ukochane tytuły, takie jak Wolfenstein: The New Order, Metal Slug 4 i Icewind Dale. Jak zawsze, dostępne będą również darmowe dodatki do popularnych gier wieloosobowych, takich jak Valorant, Overwatch 2 i Hearthstone.

Podobnie jak w ciągu ostatnich kilku miesięcy, darmowe gry będą odblokowywane co tydzień przez cały miesiąc, zamiast starej strategii opublikowywania ich wszystkich pierwszego dnia miesiąca.

Oto pełna lista darmowych gier dla abonentów Amazon Prime w kwietniu:

Kwiecień 6
Wolfenstein: The New Order
Ninja Commando
Art of Fighting 3

Kwiecień 13
The Beast Inside
Icewind Dale: Enhanced Edition
Crossed Swords
Ghost Pilots

Kwiecień 20
Beholder 2
Terraformers
Metal Slug 4
Ninja Masters

Kwiecień 27
Looking for Aliens
Grime
Sengoku
Magician Lord

Wolfenstein: The New Order jest prawdopodobnie najbardziej znaną darmową grą z tej grupy. Członkowie Prime mogą odebrać tę doskonałą strzelankę FPS od 6 kwietnia. Po odebraniu otrzymasz klucz bez DRM, który można wykorzystać na serwisie GOG. Pierwotnie wydany w 2014 roku, Wolfenstein: The New Order w wielkim stylu wznowił kultową serię.

Kilka klasycznych gier może wzbudzić nostalgię w tym miesiącu. Icewind Dale: Enhanced Edition to izometryczna gra fabularna osadzona w uniwersum Dungeons & Dragons. Tymczasem Metal Slug 4 firmy SNK spodoba się tym, którzy lubią pełne akcji gry typu „biegnij i strzelaj”. Metal Slug 4 został po raz pierwszy uruchomiony w systemie arkadowym Neo Geo MVS, zanim został przeniesiony na wiele różnych konsol i komputerów PC.

Pod koniec miesiąca fani metroidvanii powinni koniecznie sprawdzić Grime. Ta przygodowa gra akcji typu side-scrolling czerpie inspiracje z gry Dark Souls dzięki wymagającemu i metodycznemu systemowi walki. Duży, połączony świat, unikalny system broni, wspaniała grafika 2,5D i szeroka gama złoczyńców sprawiają, że Grime jest jedną z najlepszych metroidvanii w stylu Dark Souls.

Oprócz darmowych gier, które subskrybenci mogą zatrzymać na zawsze, kwiecień przyniesie również odświeżony skład Prime Gaming Channel. Abonenci mogą korzystać strumieniowo z czterech gier za pośrednictwem usługi przesyłania strumieniowego w chmurze Amazon Luna przez cały miesiąc. A są to gry: Yakuza Kiwami 2, The Jackbox Games Party Pack 3, Horizon Chase Turbo i The Adventure Pals.

Ofertę uzupełniają darmowe dodatki w grach. Możesz odebrać zawartość w grze dla wielu graczy online, w tym PUBG, Overwatch 2, League of Legends, Valorant, Hearthstone, World of Warcraft i nie tylko.

Jeśli nie jesteś członkiem Amazon Prime, nowi subskrybenci mogą otrzymać bezpłatny 30-dniowy okres próbny, którego możesz następnie użyć do odebrania i zatrzymania gratisów.

1 komentarz

  1. Mateusz
    4 kwietnia 2023
    Odpowiedz

    Prime wygląda obiecująco w kwietniu. W poprzednich miesiącach wyglądało to dość ubogo… głównie dodatki do gier. Jednak za tę kwotę nie ma co narzekać. Dostęp do prime video, gier, darmowych przesyłek. Tylko na plus 🙂

    Dzięki za przygotowanie tej listy.

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Resident Evil 4 Remake - Recenzja - kolejna gra roku
Następny Deliver us Mars - Poradnik, Solucja - Pełne przejście gry