Ogłoszono gry PlayStation Plus na styczeń 2023


Ogłoszono gry PlayStation Plus na styczeń 2023

Oficjalnie potwierdzono, że gry PlayStation Plus na styczeń 2023 r. to Star Wars Jedi: Fallen Order, Fallout 76 i Axiom Verge 2.

Jak poinformowano na blogu PlayStation, wszystkie trzy tytuły będą dostępne we wtorek, 3 stycznia, dla wszystkich członków PlayStation Plus Essential, Extra i Premium.

Star Wars Jedi: Fallen Order | PS4, PS5

 

Star Wars Jedi: Fallen Order na PS4 i PS5 to pierwsza gra, która pojawi się w PlayStation Plus w styczniu i nadchodzi w idealnym momencie, aby przygotować fanów na datę premiery Star Wars Jedi: Survivor 17 marca 2023 roku.

Tutaj zaczyna się historia padawana Cala Kestisa. Przed marcową premierą Star Wars Jedi: Survivor dowiedz się, jak rozpoczęła się podróż Cala Kestisa w tej oryginalnej historii Gwiezdnych Wojen od Respawn Entertainment. Po wydarzeniach z Epizodu III: Zemsta Sithów i śmiercionośnego Rozkazu 66 senatora Palpatine’a — mającego na celu zniszczenie zakonu Jedi i utorowanie drogi do powstania Imperium — jesteś ostatnim padawanem Jedi i ostatnią nadzieją na przetrwanie. Pozbieraj kawałki swojej roztrzaskanej przeszłości i ukończ szkolenie Jedi, rozwiń potężne zdolności Mocy i opanuj swój miecz świetlny w dążeniu do odbudowy Zakonu Jedi. Walcz, aby być o krok przed Imperium i jego śmiercionośnymi Inkwizytorami, wykorzystaj swoje szkolenie Jedi, aby strategicznie podejść do każdej bitwy i odwiedź odległe zakątki galaktyki Gwiezdnych Wojen, pełne nowych postaci, stworzeń, wrogów i droidów.

Fallout 76 | PS4

Następna gra to Fallout 76 na PS4, internetowy prequel serii Fallout, który pozwala graczom z całego świata współpracować, aby przetrwać następstwa nuklearnej apokalipsy.

Dwadzieścia pięć lat po tym, jak spadły bomby, ty i twoi współmieszkańcy Krypty — wybrani spośród najlepszych i najzdolniejszych w kraju — pojawiacie się w postnuklearnej Ameryce w Dniu Odzyskania, w 2102 roku. Graj solo lub połącz siły, odkrywając, wykonując zadania, budując i triumfując nad największymi zagrożeniami pustkowia. Eksploruj rozległe pustkowia, zniszczone przez wojnę nuklearną, w tej grze z serii Fallout dla wielu graczy w otwartym świecie. Poznaj największy i najbardziej dynamiczny świat, jaki kiedykolwiek stworzono w legendarnym uniwersum Fallouta.

Axiom Verge 2 | PS4, PS5

Axiom Verge 2 na PS4 i PS5 to ostatnia gra na styczeń i kontynuacja gry akcji 2D w stylu retro, która jest hołdem dla gier takich jak Metroid, a jednocześnie tworzy własną, niepowtarzalną tożsamość.

Eksploruj dwa połączone światy, dzierż starożytną technologię i kwestionuj rzeczywistość w tej odkrywczej kontynuacji platformówki, która rozszerza wszechświat o zupełnie nowe postacie, umiejętności i rozgrywkę. Eksploruj alternatywny świat podobny do Ziemi, pełen ruin starożytnej, zaawansowanej technologicznie cywilizacji. Hakuj maszyny, walcz z potworami i używaj zdalnego drona, aby wejść do Wyłomu, równoległej, ale połączonej rzeczywistości, która jest pełna własnych niebezpieczeństw. Będziesz chciał przeszukać każdy centymetr ukrytych w grze przedmiotów i ulepszeń, których potrzebujesz, aby przetrwać.

Ostatnia szansa na pobranie grudniowych comiesięcznych gier – członkowie PlayStation Plus mają czas do poniedziałku 2 stycznia, aby dodać Divine Knockout: Founder’s Edition, Mass Effect Legendary Edition i Biomutant do swojej biblioteki gier.

Poprzednio God of War: Ragnarok to najgorsza gra, jaką ukończyłem w 2022 roku
Następny Co obejrzeć w Sylwestra na Netflixie i HBO MAX? [edycja 2022]