Optimus Prime oraz Optimus Primal debiutują podczas meczu NFL


Optimus Prime

Podczas jednej z transmisji meczu NFL odbywającej się symultanicznie na Nickelodeonie oraz na kanale CBS zaprezentowani zostali Optimus Prime oraz Optimus Primal. To główni protagoniści w filmie TRANSFORMERS: Przebudzenie Bestii.

NFL Nickmas Game to symultaniczna transmisja meczu ligi NFL na kanale Nickelodeon. Różnica między klasycznym kanałem sportowym jest taka, że widowisku towarzyszą różne postaci z kreskówek, szlam, na widowni możemy zobaczyć Spongebob, zawodnicy ozdabiani są w rogi reniferów, a nad boiskiem potrafi latać sterowiec – czyli w telegraficznym skrócie, kanał dostarcza własny pakiet graficzny. Nie obyło się bez atrakcji ostatnim razem. Podczas transmisji mogliśmy podziwiać, jak prezentują się Optimus Prime oraz Optimus Primal.

YouTube player

Film reżysera Stevena Caple Jr. Transformers: Przebudzenie Bestii zadebiutuje w kinach na całym świecie 7 czerwca 2023 roku. Wykorzystanie tej animacji podczas meczu NFL to zatem idealna okazja, która przygotowuje widzów na film pełen zwrotów akcji i walk.

I’m not the one to fear, Prime

Przez miliony lat świat się zmieniał, lecz także coś się przebudziło. Transformers: Przebudzenie Bestii to już siódmy film serii o Autobotach. Akcja filmu będzie miała miejsce w latach 90-tych i zabierze fanów w podróż po całym świecie. Do odwiecznego sporu pomiędzy Autobotami i Deceptikonami dołączą nowe frakcje: Maximale, Predacony oraz Terracony. Optimus Prime znajdzie na swej drodze nowego sojusznika!

Optimus Prime oraz Optimus Primal

Animacja w meczu, podczas którego widzieliśmy bohaterów filmu Transformers: Przebudzenie Bestii nie jest ewenementem. W poprzednich latach CBS Sports oraz Nickelodeon w ramach współpracy prezentowały podczas weekendu NFL Super Wild Card podobną transmisję telewizyjną. Jest to w pewnym stopniu celebrowanie meczu ligi NFL oraz ukazanie brutalnego, kontaktowego widowiska w przyjazny rodzinie sposób. Nie obyło się tu bez nagród Sports Emmy za wybitny projekt graficzny na żywo oraz znakomity zasięg play-offów.

Nickelodeon jest obecnie aktualnym partnerem Hasbro (właściciel Marki Transformers). Nie dziwi zatem fakt, że wykorzystano mecz ligi do promocji najnowszej produkcji. Pomysł na film Transformers: Przebudzenie Bestii jest dosyć intrygujący. Mieliśmy już roboty zmieniające się w odrzutowce, ciężarówki (sam Optimus Prime), lampy, motocykle. Obecnie do rodzinki dołączą roboty zmieniające się w goryle czy nosorożce. Oby to jednak nie zabrnęło zbyt daleko. Strach pomyśleć, co by było, gdyby w ósmej części ukazano leśną odsłonę Transformersów. Optimus Ent – Transformers walczący z wycinką drzew. To już byłaby heca.

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Glass Onion: Film z serii Na noże - recenzja - ideał na wieczór
Następny God of War: Ragnarok to najgorsza gra, jaką ukończyłem w 2022 roku