Oto wszystko, co wiemy o sezonie 2 Reloaded dla Modern Warfare 2 i Warzone 2


Oto wszystko, co wiemy o sezonie 2 Reloaded dla Modern Warfare 2 i Warzone 2

Aktualizacja Call of Duty: Modern Warfare 2 i Warzone 2 w połowie sezonu jest tuż za rogiem. Oto wszystko, co zostało już ogłoszone w ramach dużej aktualizacji, w tym nowa mapa do gry wieloosobowej, kolejna broń z DLC i następny raid.

Call of Duty sezon 2 Reloaded godzina rozpoczęcia

Aktualizacja śródsezonowa nadejdzie 15 marca o godzinie 17:00.

Czego można się spodziewać po sezonie 2 Reloaded

Aktualizacje Call of Duty w połowie sezonu zazwyczaj zawierają więcej map, trybów i pakietów operatorów. Potwierdzono, że Tempus Torrent jest nowym karabinem wyborowym, a wraz ze śmiercionośnym wyposażeniem Shuriken pojawi się także nowy przedmiot do rzucania. Aktualizacja Reloaded sezonu 2 dla Modern Warfare 2 i Warzone 2 prawdopodobnie będzie zawierać dodatkowe balansowanie broni i poprawki błędów.

 

Warzone 2

W ramach śródsezonowej aktualizacji Battle Royale ogłoszono ponowne rozmieszczenie dronów. Ponowne rozmieszczenie dronów będzie działać podobnie do ponownego rozmieszczenia balonów z mapy Kaldera w Warzone 1. Będą to lokalizacje, które pozwolą graczom wzbić się z powrotem w niebo i zmienić położenie na mapie.

Oficjalne konto Call of Duty na Twitterze potwierdziło również, że sezon 2 Reloaded doda wszystkie rozmiary drużyn do Ashika Island Resurgence w każdej cotygodniowej liście odtwarzania do końca sezonu. Premiera sezonu 2 obejmowała tylko drużyny jako opcję dla wyspy Ashika, a solówki i duety zostały na krótko dodane jako opcje ograniczone czasowo. Jednak drugi tweet ostrzega, że „rotacja mapy / trybu listy odtwarzania będzie podlegać zmianom w oparciu o zebrane opinie i dane wewnętrzne”.

Modern Warfare 2

Nowa standardowa mapa 6 na 6 została dołączona dla trybu wieloosobowego Modern Warfare 2. Obraz mapy dostarczony w informacjach o aktualizacji sezonu 2 pokazuje, że gracze będą walczyć w zaśnieżonym kurorcie na zboczu góry.

Potwierdzono więcej trybów gry w sezonie 2 Reloaded. Strefa zrzutu to wariant w stylu Call of Duty Hardpoint, który zapewnia pakiety opieki strefom przechwytywania, czyniąc ten tryb gry chaotycznym, pełnym serii zabójstw.

One in the Chamber to klasyczny tryb imprezowy Call of Duty, który daje każdemu graczowi jeden nabój w swojej broni, a dodatkowy nabój zdobędzie tylko wtedy, gdy zostanie zabity. Każdy gracz ma tylko trzy życia, aby przetrwać w tej grze dla wszystkich.

All or Nothing to tryb, w którym gracze rzucają nożami i pistoletem bez amunicji. Zabijanie punktów nagradza graczy profitami, a amunicję do pistoletu mogą zdobyć tylko poprzez wyeliminowanie co najmniej jednego przeciwnika.

Gracze mogą również spodziewać się zupełnie nowego rajdu. Te epizodyczne rajdy dla trzech graczy kontynuują fabułę Modern Warfare 2, łącząc cele skradania się, akcji i rozwiązywania zagadek. Odcinek pierwszy: Atomgrad wystartował z sezonem 1 Reloaded, a Infinity Ward potwierdził, że nowy rajd zostanie dodany do każdego sezonu, aby kontynuować trwającą misję z Price, Gazem i Farah.

Sezon 2 znacznie rozszerza pulę broni w grze. Oprócz nadchodzącego karabinu snajperskiego, trzy nowe bronie są dostępne w darmowych poziomach karnetu bojowego, a czwarta to kusza, która jest częścią wydarzenia ograniczonego czasowo w tym sezonie.

 

Sprawdź poprzedniego newsa tutaj.

Poprzednio Wiecie dlaczego Sony nie wierzy w zapewnienia Microsoftu? Przez Starfield
Następny The Last of Us - recenzja serialu - warto obejrzeć?