Otwarta Beta Blood of Heroes Dostępna 26 Sierpnia


Vizor Games ogłasza otwartą betę ich nowej gry Blood of Heroes skupionej na walce wręcz. Gra otworzy swoje wrota niekończących się walk PvP 26 sierpnia na PC. Można już rejestrować się na dostęp do bety na oficjalnej stronie gry.

Blood of Heroes skupia się na wojownikach pośredniego świata gdzie skazani są aby wiecznie ze sobą walczyć. Każdy z nich jest unikalny ze zróżnicowanym uzbrojeniem i umiejętnościami. Każdy z graczy znajdzie bohatera, który najbardziej pasuje do jego stylu gry od zdobywania jak najdłuższych serii zabójstw do pomagania swoim sojusznikom przetrwać za pomocą magii lub czystej siły. W celu ukazania pełnego potencjału bohaterów Blood of Heroes zawiera unikalny system walki. Znaleźć odpowiednie ruchy do ataku i kontr, grać strategicznie i karać przeciwników za ich błędy. Do tego gra wykorzystuje wiele mechanik bitewnych od wytrzymałości do magicznych umiejętności, wszystko to zbalansowane aby to umiejętności grania danym wojownikiem ostatecznie decydowały o zwycięstwie.

Gra zawiera drużynowe tryby gry jak i pojedynki dające unikalne doświadczenie z gry. Pojedynek to ostateczne przestestowanie naszych umiejętności gdzie szczęście nie gra roli i nie mamy sojuszników, na których moglibyśmy polegać. Co więcej pojedynki odbywają się na personalnych arenach, które możemy usprawniać i dostosowywać za pomocą zdobytych surowców. Możemy zmieniać pogodę, pokazywać trofea z gigantycznych bestii i wiele innych. Personalne aryne to idealna rzecz do pokazania doświadczenia z grą dające przewagę psychiczną.

Dodatkowe tryby gry to Dominacja i Burda – brutalne drużynoe tryby gry, które przenoszą intensywność i strategię bitwy na następny poziom. Burda to niewybaczający deadmatch 3 na 3 gdzie synergia drużyny często liczy się bardziej niż umiejętności pojedynczego wojownika. Dominacja to konflikt między dwiema drużynami 5 graczy każda.

Podczas zamkniętej bety drużyna deweloperów zbierała feedback dotyczący życzeń i oczekiwań społeczności. Jak to powiedział dyrektor gry Dmitry Voronov: „Naszym celem jest wprowadzenie dużej ilości zawartości i usprawnień quality-of-life do gry”. Na przykład znajomi mogą teraz wyzywać się nawzajem na pojedynki. Granie ze znajomymi czy w pojedynkach czy trybach drużynowych dodaje nowe warstwy do gry. Dodatkowo dodano wiele zmian balansu, nowe umiejętności, ruchy specjalne i animacje bohaterów.

Linki:

https://bloodofheroes.online/en-us/

Blood of Heroes - Open Beta Gameplay Trailer

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Zamki Toskanii - Recenzja - w tle włoskie słońce i nowe posiadłości
Następny Co obejrzeć w weekend? Premiery na Netflixie i w kinie w połowie sierpnia