Skrzynki w CS GO – świetna zabawa dla wszystkich graczy 

Ostatnie lata to dynamiczny rozwój branży e-sportowej, a przede wszystkim takich gier jak LOL, czy CS GO. To przede wszystkim gracze tej drugiej, czyli popularnej strzelanki Counter Strike, znani są z pasji do otwierania skrzynek, w których szukają upragnionych skinów do gry. 

Zabawa w losowanie skórek stała się ostatnio prawdziwym hitem, a wiele osób spędza przy niej więcej czasu niż przy samej grze w CS’a. Skąd wzięła się nowa moda? Dlaczego gracze lubią otwierać skrzynki CS GO? Na te, i wiele więcej pytań, postaramy się odpowiedź w poniższym tekście.

Dlaczego otwieranie skrzynek jest takie popularne?

Skrzynki w CS GO cieszą się rosnącą popularnością, ponieważ łączą w sobie hazardowe emocje z pożądanym towarem, jakim są dla miłośników gry, najlepsze skiny. Dzięki ciekawym promocjom i przyciągającej uwagę szacie graficznej, strony bardzo szybko zdobywają nowych użytkowników. 

Podobnie jak zyskujący popularność bukmacherzy w Polsce, którzy oferują korzystne zakłady na grę CS GO i wiele innych esportowych rozgrywek. Więcej o nich dowiesz się na stronie zakladybukmacherskie.net.

Ludzie lubią emocje związane z losowaniem i możliwość zdobycia wartościowej nagrody za niewielkie pieniądze. Dodatkowo później mogą chwalić się zdobyczą przed innymi graczami, albo sprzedać ją na rynku Steam i zgarnąć pokaźną sumę pieniędzy.

Co kryją skrzynki?

Najczęściej w środku tajemniczych skrzynek znajdują się skiny do broni w CS GO. Są to unikalne wzory, które wykorzystuje się później bezpośrednio w grze, by wyróżnić się pośród innych graczy. Każda osoba, na początku swojej przygody z Counter Strike, otrzymuje domyślny zestaw broni. Wiele z nich można dowolnie spersonalizować, wykorzystując do tego dostępne skiny i naklejki. Dzięki temu zabawa staje się jeszcze lepsza, a gracze prześcigają się na coraz ciekawsze wzory i kombinacje. 

W skrzynkach wylosować można zarówno podstawowe, mało atrakcyjne skiny, jak i te najbardziej pożądane, które na wolnym rynku osiągają często astronomiczne sumy. Dla przykładu najdroższym skinem w historii był M9-Bayonet | Crimson Web sprzedany 14 kwietnia 2014 roku za sumę około 24 tysięcy dolarów.

Gdzie otwiera się skrzynki ze skinami?

Aby zdobyć upragniony skin, gracze odwiedzają różne strony oferujące zabawę w otwieranie skrzynek. Wśród najbardziej popularnych znajdziemy:

  • cs.money
  • hellcase
  • casedrop
  • skinbaron
  • skintrader

Jednak jest to tak naprawdę wierzchołek góry lodowej. Opcji jest mnóstwo, a zainteresowanie rośnie każdego dnia. Strony prześcigają się w swojej ofercie i promocjach, udostępniając często świetne bonusy. Najpopularniejszą praktyką jest oferowanie darmowych skrzynek za dodanie nazwy strony w swoim nicku w CSGO. Dzięki takiej promocji, strony ze skrzynkami zyskują na popularności, a gracze dostają ciekawe bonusy.

Zabawa w losowanie skinów na twitchu

Co ciekawe, otwieranie skrzynek cieszy się również dużą popularnością na platformie twitch. Popularni streamerzy organizują transmisje, podczas których losują skiny. Często są one sponsorowane przez wiodące platformy, które zasilają konto streamera. Może on otworzyć dużą liczbę drogich skrzynek, w których trafia często bardzo drogie skiny.

To idealny sposób promocji, dzięki której wzrasta rozpoznawalność nowych operatorów. Gracze chętnie korzystają ze stron na własną rękę i próbują swoich sił otwierając nowe skrzynki. Często po streamie organizowane są też tzw. giveaway’e. Streamerzy rozdają kilka najlepszych skinów widzom, na przykład poprzez losowanie albo konkurs na najciekawszy komentarz.

Jak otwierać skrzynki, by wygrać?

Tak naprawdę nie ma jednej, idealnej metody, która pozwoliłaby na zdobycie drogiego skina za niewielkie pieniądze. Otwieranie skrzynek to tylko i wyłącznie kwestia szczęścia, dlatego warto pamiętać o umiarze.

Przy odpowiednim podejściu do zabawy, strony ze skrzynkami CS GO mogą na pewno dawać dużo frajdy i satysfakcji. Często zdarza się, że gracze wracają na swoje ulubione witryny i próbują swojego szczęścia. W najgorszym przypadku otrzymują mało wartościowe skiny, w najlepszym zaś wygrywają unikatowe egzemplarze, które trudno dostać nawet na wolnym rynku.

 

No Comment

Zostaw komentarz

Previous TOP 5 anime na Halloween. Aż strach się bać!
Next Destiny 2: Shadowkeep - Recenzja - Czy warto kupić dodatek?