Overwatch 2: wydarzenie Zimowa Kraina Czarów powraca


Overwatch 2: wydarzenie Zimowa Kraina Czarów powraca

Overwatch 2 Sezon 2 oznacza powrót wydarzenia Zimowa Kraina Czarów, przywracając ograniczone czasowo tryby zręcznościowe, specjalne elementy kosmetyczne o tematyce świątecznej oraz nagrody, które gracze mogą zdobyć, wykonując wyzwania lub oglądając Overwatch 2 na Twitchu. Podczas wydarzenia gracze mogą korzystać z Śnieżkowej Ofensywy Mei, Polowania na Yeti i Mroźnej Eliminacji. Zimowa Kraina Czarów 2022 potrwa od 13 grudnia do 4 stycznia. Oto wszystko, co będzie dostępne podczas wydarzenia, w tym legendarna skórka dla D.Va z aktywnych dropów Twitch.

Podczas wydarzenia Zimowa Kraina Czarów dostępne są trzy powracające tryby zręcznościowe. Również podczas wydarzenia dostępne są wyzwania powiązane z tymi trybami gry, a gracze odblokowują nową skórkę dla Brygidy – Królowa Lodu, podczas ukończenia wystarczającej liczbę wyzwań. Jest także Śnieżkowa Ofensywa Mei, w której wszyscy gracze walczą jako Mei, strzelając do siebie śnieżkami jednym strzałem w tym trybie eliminacji. Dostępna jest wersja 5 na 5, a także FFA Śnieżkowy Deathmatch dla ośmiu graczy.

Jest też tryb Polowanie na Yeti, w którym pięciu graczy grających jako Mei musi współpracować, aby złapać i zamrozić Winstona, który próbuje ukraść jedzenie. Jeśli Winston zje wystarczającą ilość jedzenia, jego superumiejętność aktywuje się i może wpaść w szał, co skutecznie utrudnia jego eliminację. Ostatnim trybem jest tryb Mroźna Eliminacja 4 na 4, w którym dwie drużyny walczą o wzajemne wyeliminowanie się z rozgrywki. Haczyk polega na tym, że za każdym razem, gdy ktoś zostaje wyeliminowany, zostaje zamrożony w miejscu i może zostać rozmrożony przez członka drużyny. W każdej rundzie zwycięska drużyna jest pozbawiona bohaterów, których używała do tej pory, co zmusza ich do dostosowywania się w każdej nowej rundzie.

Oprócz nowej skórki Brigitte Królowa Lodu, którą można odblokować za ukończenie wyzwań, są jeszcze dwie nowe skórki tegorocznego wydarzenia. Pierwszą z nich jest skórka Bastion Gingerbread, która zamienia Bastiona w świąteczne ciastko, wraz z piernikowym ptakiem.

Inną nową skórką jest skórka Lodowy Anioł Echo, która zmienia Echo w, no cóż, oczywiście w Lodowego Anioła, wraz z masywnymi niebieskimi skrzydłami i żółtą gwiazdą na czubku głowy. Obie te skórki, wraz z różnymi starszymi skórkami Zimowej Krainy Czarów, będą dostępne w sklepie podczas wydarzenia. Sklep zmienia się w każdy wtorek, więc zaglądaj ponownie, aby zobaczyć, które skórki są dostępne do kupienia.

Na koniec od 25 grudnia do 4 stycznia dostępne będą świąteczne Twitch Drops. W tym czasie oglądanie streamerów z włączonymi aktywnymi dropami grających w Overwatch 2 może przynieść ci trochę elementów kosmetycznych. Oglądanie przez dwie godziny zapewni ci świąteczną zwycięską pozę D.Va, a cztery godziny oglądania zapewnią legendarną skórkę D.Va.

Sprawdź poprzedniego newsa o Overwatch 2 tutaj.

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio List do Mikołaja od redakcji Big Bad Dice - jakie planszówki chcemy dostać?
Następny Warhammer 40,000: Shootas, Blood & Teef - Recenzja - O taką grę nic nie robiłem!