Zapowiedziano Paradise Lost! Nową grę którą wydaje All in! Games!


Pojawiła się zapowiedź najnowszej ambitnej produkcji od studia All in! Games! W Paradise Lost wcielimy się w dwunastoletniego chłopca, który zwiedza stary nazistowski bunkier.

Paradise Lost to gra przygodowa rozgrywana z pierwszej osoby (FPP). Wyobraźcie sobie paskudny świat, w którym druga wojna światowa nigdy się nie skończyła, a Niemcy dalej mordują niewinnych ludzi za pomocą coraz to gorszych narzędzi zagłady. W tym o to świecie wcielamy się w dwunastoletniego chłopca, który trafia na postnuklearne rubieże oraz ruiny gdzie znajduje się zapomniany oraz tajemniczy nazistowski bunkier. Akcja gry będzie się działa w zniszczonej przez bomby atomowe Polsce, która to była pod okupacją niemiecką od ponad 20 lat i finalnie, kiedy już Niemcy przegrywali wojnę, w akcie desperacji zniszczyli zarówno swoją ojczyznę, jak i Polskę właśnie za pomocą morderczych bomb.

Odkryj gigantyczny podziemny świat w którym niezwykła zaawansowana technologia miesza się ze słowiańskim folklorem i mitami. Czy jesteś gotowy, by dowiedzieć się, jaki los spotkał jego mieszkańców? Odkrywaj przeszłość, kształtuj teraźniejszość. Decyzje, które podejmiesz, poznając historię bunkra, będą miały realny wpływ na to, co zobaczysz w trakcie podróży.

Na obecną chwilę otrzymaliśmy bardzo klimatyczny trailer gry, który od razu przypomina takie fenomenalne dzieła sztuki jak Frostpunk czy też A Plague Tale: Innocence.

Oprócz tego podrzucam Wam galerię zdjęć  z powstającej właśnie gry i muszę przyznać, że bardzo mi się podoba to co na nich widzę. Data premiery nie jest jeszcze określona, grę otrzymamy prawdopodobnie jeszcze w 2020 roku na komputery osobiste i w dalszej przyszłości także na konsole nowej generacji.

 

2 komentarze

Poprzednio Saints Row: The Third Remastered - stare dobre SR? - recenzja
Następny White Lines - Recenzja ze spoilerami - Dobre życie na Ibizie?