Park Dinozaurów – Unboxing Gry


Witajcie 🙂 dzisiaj przygotowałam dla Was unboxing gry Park Dinozaurów od wydawnictwa Egmont Polska. Park Dinozaurów to niezwykle miła gra kooperaycjna, przeznaczona dla rodzin z dzieciakami. Spokojnie mogą w nią grać nawet dzieci od 3 lat, a obecność wariantu zaawansowanego sprawi, że również dorośli się nie zanudzą. Wiem co mówię! Graliśmy już kilka razy i mimo początkowego trochę sceptycznego nastawienia bardzo nam się podobało.

Liczba graczy wynosi od jednego do sześciu, a czas gry to około 30 minut. Naszym głównym zadaniem w grze jest uratowanie dinozaurów i doprowadzenie ich bezpiecznie do swoich zagród. A to wszystko nie jest takie łatwe, ponieważ głównym narzędziem w grze jest nasza pamięć.

Zanim przejdziemy do zdjęć, zachęcam do obejrzenia filmiku z rozpakowania gry na żywo. Jeśli chociaż trochę się podobało, nie zapomnijcie o łapce w górę i subie!


YouTube player


Zaglądamy do pudełka!

Tak prezentuje się opakowanie od gry Park Dinozaurów, jest bardzo kolorowe, zachęca do sięgnięcia po grę. Grafiki przyjazne dla dzieciaków. Sama jakość wykonania pudełka również na duży plus, zostało wykonane z najwyższą starannością.

Tutaj widzimy instrukcję do gry. Jest niewielkich rozmiarów, z małą ilością tekstu. Zasady opisane są jasno i klarownie. W środku instrukcja jest bardzo kolorowa, poszczególne zasady są wyróżnione, tak by łatwiej było się z nimi zapoznać.

Jest i plansza do gry. Ta na zdjęciu powyżej akurat w wersji podstawowej, znacznie mniej skomplikowana. Plansza jest barwna, świetnie wykonana, ma bardzo czytelne elementy.

Tutaj mamy już zaawansowaną wersję planszy, ta jest bardziej odpowiednia dla starszych graczy, albo tych młodszych bardziej wprawionych w boju. Plansze podczas gry umieszcza się na spodzie pudełka.

Tytułowe dinozaury w formie mepli z drewna, które są pomalowane kolorową farbą. Mamy cztery różnokolorowe dinozaury, tutaj akurat pasą się na spodzie pudełka.

Kolejnym elementem jest drewniana kość. Do kości dołączone były naklejki, które należało przykleić na ścianki kości.

Są i żetony. Główna zasadzka w tej grze. Wykonane bardzo fajnie z twardej, solidnej tektury, mają ciekawe, wyraziste grafiki. To je trzeba zapamiętywać, by osiągnąć zwycięstwo w grze.

W pudełku była jeszcze niewielkich rozmiarów czerwona kulka, która pełni rolę komety. Gdy dojdzie do krytycznego punktu dinozaury giną. Za każde nasze chybienie, kulka się przesuwa w złą stronę. Kuleczka jest wykonana z drewna, powleczonego czerwoną farbą.

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Army Painter Warpaints Mega Paint Set - Czy warto kupić?
Następny Into The Breach - Recenzja - Gra twórców FTL