Październikowe nowości na Netflixie, HBO Max, Disney+ i w kinie!


Sprawdźmy październikowe nowości na Netflixie, HBO Max, Disney+, Amazon Prime Video i w kinie!

Netflix

Obserwator

Październikowe nowości na Netflixie

Miniserial true crime. Przeprowadzka do wymarzonego domu na przedmieściach okazała się być dla rodziny Brannocków tragiczna w skutkach. To, co miało być beztroskim życiem bardzo szybko zmieniło się w piekło. Wszystko za sprawą nękających, obrzydliwych listów kierowanych do rodziny przez kogoś, kto nazywa się obserwatorem.

Playlista

Październikowe nowości na Netflixie

Kolejny miniserial, tym razem dokumentalny. Dotyczy serwisu, o którym słyszeli praktycznie wszyscy, i który używany jest przez miliony osób każdego dnia – Spotify. To sześcioodcinkowa opowieść o powstaniu największego na świecie serwisu do streamowania muzyki.

Święta rodzina

Październikowe nowości na Netflixie

Święta Rodzina, czyli Sagrada Familia. Rodzina przenosi się do Madrytu, gdzie wszyscy planują rozpocząć swoje życie od nowa, z pustą kartą. W miarę zawierania kolejnych znajomości zaczynają zdawać sobie sprawę, że ukrywany przez nich sekret nie pozostanie długo w ukryciu a tajemnicza przeszłość zaczyna ich powoli dościgać.

KLĄTWA BRIDGE HOLLOW

Komedio-horror akurat w klimacie nadchodzącego Halloween. Kiedy starożytny duch materializuje w rzeczywistości siebie oraz pozostałe halloweenowe dekoracje, do walki o ocalenie swojego miasteczka stają ojciec i jego córka.

HBO Max

Shrek 3

HBO MAX robi throwback do mojej młodości i pozwala kolejny raz obejrzeć przygody zielonego ogra, jego rodziny i przyjaciół. Tym razem rozchodzi się o sukcesję tronu Zasiedmiogórogrodu i odnalezienie prawowitego króla. Nie obejdzie się też bez walki z Księciem z Bajki.  Shrek jest super 😀

AVENUE 5

Październikowe nowości na Netflixie

Avenue 5 to serial komediowy, w klimacie science fiction. W roli głównej zagra miedzy innymi Hugh Laurie znany z serialu Dr. House i wcieli się on w kapitana statku kosmicznego, w którym podróżuje grupa bogatych i wymagających pasażerów. Niestety, powrót na Ziemię zostaje utrudniony przez awarię i teraz zajmie około trzech lat. Jak wytrzymać z taką grupą osób? Na HBO pojawił się już sezon 2 serialu.

DISNEY+

CANDY: ŚMIERĆ W TEKSASIE

Październikowe nowości na Netflixie

Candy jest pięcioodcinkowym serialem kryminalnym, opartym na prawdziwych zdarzeniach. W 1980 roku, w Teksasie, Candy Montgomery zostaje oskarżona o morderstwo swojej sąsiadki Betty Gore. Przyczyna? Candy ma romans z mężem denatki.

THE CAPTAIN

The Captain poświęcony jest legendzie amerykańskiego baseballu – Derekowi Jeterowi. Po tym jak Jeter dołączył do NY Yankees, jego drużyna wróciła do dawnej świetności a on sam zyskał miano supergwiazdy. W programie poznamy ile kosztowała droga do tak ogromnej sławy i ile wyrzeczeń potrzebował by grać na takim poziomie.

GRIMCUTTY

Październikowe nowości na Netflixie

Jeśli lubicie niskobudżetowe filmy w typie horroru, do tego wątpliwej klasy, Grimcutty jest pozycją dla Was, bo film zbiera bardzo niskie oceny. Nastoletnia dziewczyna wraz ze swoim młodszym bratem muszą powstrzymać przerażającego internetowego mema ożywionego przez histerię rodziców.

AMAZON PRIME VIDEO

KUNTILANAK 3

To kolejny już horror w tym zestawieniu, co jest jednak zupełnie normalne dla tej pory roku. Kuntilanak 3 łączy też elementy fantastyki. Bohaterka jest nietypową dziewczynką, gdyż posiada niespotykaną siłę, przez którą inne dzieci w wiosce nie chcą się z nią przyjaźnić. Po tym jak rani dwie osoby, udaje się do Szkoły, gdzie ma nauczyć się kontrolować swoje moce.

PRZYLĄDEK STRACHU

Przylądek strachu to film z lat 90., nominowany zarówno do Oskara, jak i Złotego Globu. Max wychodzi z więzienia po odbyciu kary za brutalną zbrodnię, którą popełnił. Teraz zechce zemścić się na swoim byłym adwokacie. Po tym jak przestępca skutecznie niszczy życie prawnika, ten chwyta się każdego sposobu, by ochronić rodzinę,

KINO

ORZEŁ. Ostatni patrol

Orzeł. Ostatni Patrol poświęcony jest wydarzeniom w 1940 roku, w okolicach Dunkierki. Motywem przewodnim filmu będzie misja polskiego okrętu podwodnego ORP Orzeł i jego genialnej załogi, odpowiedzialnej za wiele sukcesów, w tym zatopienie Rio De Janeiro, niemieckiego transportowca. Bliżej zostaną przedstawione wydarzenia tamtych dni a film pozwoli spojrzeć na ostatnią misję jednostki z innej perspektywy.

Amsterdam

Październikowe nowości na Netflixie

Amsterdam to przede wszystkim obsada z głośnymi nazwiskami kina. W rolach głównych pojawi się Anya Taylor-Joy, Margot Robbie, oraz Christian Bale. Trójka przyjaciół zostaje oskarżona o dokonanie morderstwa, którego byli świadkami. Przez to udaje im się odkryć jeden z większych spisków w historii Stanów Zjednoczonych.

Zaproszenie

 

Kolejny horror, ale tym razem na dużym ekranie. W Zaproszeniu, jego bohaterka przez test DNA odkrywa, że ma kuzynkę, o której istnieniu wcześniej nie wiedziała. Odpowiada na jej zaproszenie i udaje się na wesele. Tam spotyka angielskiego arystokratę, jednak magia nie trwa wiecznie. Dziewczyna odkrywa mroczne sekrety jej rodziny i zaczyna walkę o przetrwanie.

 

W zeszłym tygodniu: Premiery na Netflixie w październiku 2022 !

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Ekskluzywne ujawnienie karty Pokémon TCG z zestawu Sword & Shield - Silver Tempest
Następny NCWW – Na jakie planszowe nowości wydać wypłatę? – Październik 2022