Phalanx osiąga kolejny sukces – Huang ufundowany!


Phalanx Polska Huang

Jak oficjalny profil social media wydawnictwa gier planszowych Phalanx Polska donosi, kampania crowdfundingowa gry Huang odnosi ogromne sukcesy.

Według informacji, które pojawiają się ostatnio na profilu Facebook wydawnictwa Phalanx Polska, Huang odniósł ogromny sukces. Po hucznym starcie kampani na platformie Gamefound, w zaledwie kilka godzin grę planszową wsparło tysiąc osób. Jest to zdecydowanie sukces, który dobrze zwiastuje dalsze losy projektu.

Huang to gra, która przyciąga uwagę weteranów planszowych

Huang

Co świadczy o tym, że ta gra jest tak wyjątkowa? Przede wszystkim to, że autorem tego odświeżonego klasyka jest Reiner Knizia. Osobistość, która w tworzeniu gier planszowych uchodzi za prawdziwego artystę. Niejednokrotnie spotykając się z tytułem jego autorstwa, wiedziałem, że w rękach trzymam produkt o niebanalnej wartości. Wspierając Huang, będziecie mogli odkryć klasyk Yellow & Yangtze zupełnie na nowo.

Phalanx Polska idzie za ciosem

Nie będę nikogo czarował, chłopaki ze studio Phalanx Polska umieją w gry bez prądu. Władcy Ziemi dostarczyli mi ostatnio mnóstwo wspaniałych wrażeń. To gra, w którą mógłbym grać bez końca, jestem tą pozycją niemal oczarowany. To jednak nie wszystko, ponieważ portfolio ekipy z Opola jest bogate w niejedną perełkę. Jedną z nich jest także Total Domination, które sprawia, że na samą myśl rodzi się we mnie uczucie ekscytacji. I to dosłownie za każdym razem. Nie dziwi zatem fakt, że Huang na platformie Gamefound również odniósł sukces. Gra została ufundowana w zaledwie 125 minut! To całkiem zgrabny wynik.

Plany wydawnicze na przyszłe miesiące są obiecujące

Phalanx Polska planuje wydać Huanga jeszcze w tym roku. Zatem w niespełna pół roku, bo już jesienią 2023, Huang powinien trafić do wspierających. Gdyby tego było mało, wkrótce doczekamy się także dodruku okrytego sławą Scythe, a dla spragnionych wrażeń ekipa z Opola przygotowała również grę Ekspedycyje. Jeszcze w lutym można było zakupić tę grę w dobrej cenie, otrzymując jednocześnie sekretny bonus, o którym wydawca jeszcze nas nie poinformował.

Phalanx Polska Huang

W moim przekonaniu ktoś tutaj nie przebiera w środkach i na stół wyciąga same konkrety. Najwyraźniej panowie uwielbiają wytaczać od razu ciężkie działa. To jednak nie powinno nikogo dziwić, zważywszy na to, że w katalogu gier mamy mnóstwo tytułów, które bazują na rzemiośle wojennym (w mniejszym lub większym stopniu). Uważam, że jest to pewnego rodzaju luka oraz nisza, którą Phalanx Polska wypełnia. Wbrew pozorom fanów takich klimatów jest sporo, i w imieniu tychże osób mogę powiedzieć – tak, jesteśmy obecni! Nasz wzrok jest zwrócony ku wam Panowie! Kawał dobrej roboty.

Dodatek Dynastia Smoka do gry Huang

Dla bardziej wymagających Phalanx Polska oferuje także rozszerzenie. Jeżeli zatem chcecie grać w pięcioosobowym składzie, dodatek Dynastia Smoka wam to umożliwi. Wprawdzie downtime rozgrywki może się wtedy nieco wydłużyć, ale jeżeli do ekipy dołączy niespodziewany gość, nie będzie trzeba sobie odmawiać partyjki w tę produkcję. Warto jednak podkreślić, że grając w Huang będziemy się świetnie bawić również we czwórkę, zatem nie ma stresu.

Co wprowadza ów rozszerzenie? Dynastia Smoka to przede wszystkim nowy zestaw liderów. Jest to także zestaw Smoków, których będziemy mogli użyć także przy mniejszej liczbie graczy. Dodatek będzie darmowy dla wszystkich, którzy wesprą kampanię. W późniejszym etapie będzie można kupić ten produkt w ramach Late Pledge. Według doniesień z Facebooka, Dynastia Smoka nie będzie dostępna w wersji sklepowej. Jest to ekskluzywny dodatek, którego zdobycie będzie możliwe tylko za pośrednictwem platformy Gamefound.

Wspieracie? Wsparliście? A może nie interesuje was ta gra? Dajcie nam znać, co myślicie o tym projekcie!

Poprzednio Ghost Ship Games wyciąga pomocną dłoń do mniejszych kolegów
Następny Prime Gaming na marzec mocno mnie kusi!