Playstation Plus Extra i Premium – sierpień 2022


To już drugi miesiąc Playstation Plus z dodatkowymi grami w tierze extra i premium, tym razem czekają na nas wszystkie gry z cyklu Yakuza, 7 część(Like a Dragon) jest w tym miesiącu częścią normalnego PS Plus, więc kompletuje się zestaw gier, a oprócz tego jeszcze kilka innych.

Cykl Yakuza

Yakuzy często przyrównywane są do GTA, bardzo niesłusznie. Cykl gier Yakuza odbywa się w kilku dzielnicach Japonii gdzie mapy są niezbyt duże jak na standardy gier, ale za to wypełnione zawartością po brzegi minigrami i misjami pobocznymi. Głównym aspektem jednak jest fabuła i system walki. Od Yakuzy 0 do Yakuzy 6 za każdym razem wcielamy się w rolę Kiryu i czasami jego towarzyszy przez co grając we wszystkie gry możemy de-facto prześledzić całe jego życie.

Metro Exodus

Metro Exodus to trzecia gra w trylogii Metro wydana w 2019 roku, jest to FPS z elementami survival horroru i skradanki umiejscowiony w postapokaliptycznej Rosji i Kazakhstanie gdzie fabuła trwa cały rok więc doświadczymy różnej pogody i pór roku. Tak jak standardowo gry Metro były bardziej liniowe, tak tutaj mamy mieszankę segmentów sandboxowych i liniowych. Jako, że jest to rosyjska post-apokalipsa to oprócz ludzi zmierzymy się również ze zmutowanymi bestiami, a zrobimy to przy pomocy chałupniczej broni, którą będziemy mogli modyfikować na różne sposoby dzięki znalezionymi materiałom.

Dead by Daylight

Dead by Daylight to survival horror z tym, że jest to asymetryczny multiplayer gdzie jedna drużyna składa się z kilku survivorów, a druga z jednego gracza kontrolującego morderce i próbującego powstrzymać survivorów przed ucieczką. Spora część postaci jest na licencjach z filmów i seriali horrorowych.

Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands

Ghost Recon Wildlands to pierwsza odsłona Ghost Recona ze zmienioną formułą od gry liniowej do sandboxowej w otwartym świecie. Zebrała o wiele lepsze oceny niż Breakpoint, który wyszedł później. W grze wcielamy się w Nomada i jego towarzyszy podczas misji w Boliwii gdzie naszym celem jest rozbicie kartelu narkotykowego, a w tym celu udostępniony zostaje nam spory arsenał narzędzi.

Trials of Mana

Trials of Mana to remake gry z 1995 o tytule Seiken Densetsu 3. Jest to action RPG gdzie kontrolować będziemy trzech z sześciu dostęnych protagonistów gdzie każdy zaczyna ze swoją własną historią to łączą się w celu pokonania Benevodonów i uratowania Drzewa Many. Fabuła i podstawowy gameplay pozostały takie same, ale zmienił się overworld, po którym się poruszamy. Podczas eksploracji możemy spotkać inne grywalne postaci przed jak i po ich poznaniu w fabule.

Reszta gier

Oprócz wspomnianych tytułów w ofercie pojawią się również Bugsnax, Uno, Monopoly Madnes i Monopoly Plus.

 

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Top 10 anime – zakończone serie, które zawrócą wam w głowie
Następny Fire Commander - Recenzja - Niedopracowany pożar