Kolejny miesiąc przed nami, więc Sony ogłosiło nowe gry w swojej ofercie Playstation Plus. W co ciekawego zagramy w lipcu? Powiem jedno – dawno nie było tak ciekawej oferty darmowych gier w Playstation Plus.

Pamiętajcie także, że stare gry możecie dodać do swojej biblioteki do 5 lipca. Jak pisaliśmy w poprzednim wpisie, był to kosmiczny symulator pojazdów z Gwiezdnych Wojen o nazwie Star Wars: Squadrons, bijatyka Virtua Fighter V Ultimate Showdown oraz całkowicie nowy tytuł, będący asymetryczną grą kooperacyjną o nazwie Operation: Tango, która także otrzymała swoją premierę w trakcie trwania czerwcowej oferty z Playstation Plus. A co ciekawego zaprezentowano nam na Lipiec?

A Plague Tale: Innocence w wersji na Playstation 5

Zaczynamy grubo, bo posiadacze playstation 5 otrzymają dostęp do odświeżonej wersji na nowe konsole ze stajni Sony. To jest dalej stare, dobre A Plague Tale: Innocence, tylko z odświeżoną grafiką, która już na premierę była po prostu przepiękna. Otrzymamy natywne 4k oraz gra ma trzymać stałe 60 klatek na sekundę. Dla mnie jest to także jedna z najlepszych i najbardziej emocjonalnych historii poprzedniego roku, co zresztą widać było niejednokrotnie np. w naszym podsumowaniu 2019 roku, gdzie gra zajęła zaszczytne piąte miejsce. Chętnie wrócę jeszcze raz do tej pozycji i Was także gorąco do tego zachęcam.

Zobacz recenzję A Plague Tale: Innocence

Pełne przejście gry A Plague Tale: InnocenceCall of Duty Black Ops 4

Kolejna odsłona kultowej serii Call of Duty (niektórzy mówią, że jest to najpopularniejsza seria na konsole i PC, ale kto by tam im wierzył). Chyba nie muszę powtarzać i tłumaczyć czym jest Call of Duty Black Ops 4? W wielkim skrócie, jest to seria gier akcji z pierwszej osoby, gdzie wcielamy się w żołnierzy oraz najemników różnych lat, zarówno na frontach współczesnych pól bitew, jak i w czasach drugiej wojny światowej oraz w przyszłości, gdzie zabierze nas między innymi właśnie Call of Duty Black Ops 4, gdzie pole bitwy będzie działo się w niedalekiej przyszłości. Gra sama w sobie nie posiada trybu single player (kampanii), ale za to da nam dostęp do trybu battle royale, strzelania do zombie oraz standardowego multiplayer.

WWE 2K Battlegrounds playstation plus

WWE 2K Battlegrounds

I ostatnia gra, która nie interesuje mnie nawet w najmniejszym stopniu to WWE 2K Battlegrounds, które jest spin offem oryginalnej serii gier. W trakcie zabawy będziemy bić się na ringu i korzystać ze wszelkiej maści chwytów i ciosów. W przeciwieństwie jednak do oryginalnej serii, tutaj będziemy mieli dostęp do bardziej przesadzonych akcji co będzie kreowało rozgrywkę w stronę kreskówki i pewnej satyry niż realistycznych pojedynków pełnych złożonych chwytów. Jak mówiłem, kto co lubi – to nie jest gra dla mnie, ale zainteresowani na pewno się znajdą.

Podsumowanie

Z trzech gier chętnie powrócę do A Plague Tale: Innocence, które już na premierę wywarło na mnie olbrzymie wrażenie. Ostatnio chodzi za mną także niedosyt strzelania więc i Call of Duty Black Ops 4 chętnie przetestuję i sprawdzę, jak prezentuje się ta odsłona na konsoli Playstation 5. Z wiadomych powodów WWE 2K Battlegrounds nie jest naszym konikiem – raczej nie gramy w gry sportowe na naszym portalu, chociaż kto wie co się stanie w przyszłości 😉

Brak komentrarzy

Zostaw komentarz

Poprzednio Uzależnienie od Lootboxów przypomina nałóg
Następny Co obejrzeć w najbliższy, deszczowy weekend? (2-4.07.21)