Playstation Plus na Październik 2020


Sony przedstawiło kolejne gry, które pojawią się za darmo do pobrania w usłudze Playstation Plus. W co zagramy w tym miesiącu?

Październik to ostatni miesiąc obecnej generacji konsol, więc sony zaprezentowało nam trochę ciekawsze tytuły niż poprzednio. Tradycyjnie już Sony przedstawił swoją ofertę parę dni przed zakończeniem poprzedniej oferty z Playstation Plus. Do 6 października będzie można do biblioteki dodać jeszcze gry z poprzedniego miesiąca, czyli Playerunknown’s Battlegrounds oraz Street Fighter V. A jakie gry pojawią się w nadchodzącym miesiącu?

Vampyr

Gra fabularna akcji z 2018 roku, w której wcielamy się w wampira, którego wybory będą wpływać na otaczający go świat. Jako świeży wampir wyższy Jonathana E. Reida będziemy poznawać nasze możliwości oraz historię świata w której dzieje się akcja. Jako wampir z przypadku, bez przerwy będziemy musieli decydować kto przeżyje, a kto nie decydując, czy zwiększymy swoje moce za krew niewinnych, czy też oszczędzimy ich i jednocześnie zachowamy swoje moce na mniejszym poziomie. Gra posiada bardzo bogatą warstwę fabularną oraz ciekawy klimat. Ogrywaliśmy ją na naszym kanale, więc możecie śmiało rzucić okiem na gameplay.

YouTube player

 

Need for Speed: Payback

Need for Speed: Payback to kolejna, ponad 23 odsłona kultowej serii gier wyścigowych Need for Speed. Jest to gra z 2017 roku. Gra będzie odchodzić od swoich poprzedników i wyraźnie zainspiruje się filmami z serii Szybcy i Wściekli. Otrzymamy kampanię fabularną pełną ciekawych postaci oraz intensywnych zwrotów akcji. Podobnie jak w serii Most Wanted, będziemy też uciekać od policji i intensywnie im oddawać, kiedy będą na nas bardziej naciskać próbując nas złapać. Oczywiście będziemy mogli także tuningować i modernizować nasz samochód, a wszystko wzbogacone bardzo ładną i dalej cieszącą oko współczesną grafiką.

Podsumowanie

Ostatni miesiąc obecnej generacji prezentuje się naprawdę bardzo dobrze. Obie gry są ciekawe i warto w nie zagrać. O ile do Vampyra chętnie wrócę i ponownie go ukończę w wolniejszym czasie, to z Need for Speed: Payback będzie to moja pierwsza przygoda z tą grą i także z przyjemnością ją sprawdzę. A już w następnym miesiącu prawdopodobnie będziemy grać na Playstation 5, a w jakie tytuły? Trzymam rękę na pulsie, więc regularnie odwiedzajcie naszą stronę.

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Najlepsze premiery gier na PC i Playstation 4 – Październik 2020
Następny Akcesoria GameGenic - zestawienie pudełek na karty - basic vs premium