Po 8 latach zapowiedziano Company of Heroes 3


Company of Heroes powraca. 13 lipca SEGA ogłosiła, że Relic Entertainment pracuje nad trzecią częścią w serii. Premiera planowana jest na 2022 rok, gra dostępna będzie na platformie Steam.

Taktyczny Gameplay

Company of Heroes 3 przynosi taktyczny gameplay nowej generacji. Klasyczne mechaniki walki spotykają się z nowymi i autentycznymi tworząc najgłębsze taktyczne doświadczenie jak dotąd. Odważne ruchy flankujące odsłaniające pancerz boczny, kompletnie nowe mechaniki przełamywania u piechoty pozwalające wykurzyć wroga z jego garnizonów czy wyższe pozycje dające nam większe szanse w alce.

Nowy Teatr Wojny

Witaj w Śródziemnomorzu – nowy odbierający dech w piersiach teatr wypełniony nieopowiedzianymi historiami wojny. Będziemy prowadzić zaciekłe bitwy we Włoskich górskich przełęczach, nadmorskich wybrzeżach czy pustyniach północnej Afryki. Oszałamiająca grafika dostarcza autentyczne i zróżnicowane tereny zaprojektowane aby jak najbardziej zaskakiwać. Górskie mapy będą wymagały od nas kompletnie innych strategii od przybrzeżnych miast przez to jak pionowości terenu będzie wpływała na to co widzą nasze jednostki. Pustynie będą wymagały ostrożnego rekonesansu i odważnych pancernych manewrów.

Nowe Warstwy Strategii

Doświadczymy największą kampanie dla pojedynczego gracza w historii serii. Nowa Dynamiczna Mapa przynosi sandboxowe doświadczenie pozwalając nam na dowodzenie całą wojną i doświadczenie niespotykanych wyborów strategicznych. Utworzymy kluczowe linie zaopatrzeniowe po czym rozstawimy tyle siły aby zabezpieczyć się podczas parcia naprzód; wykonamy powietrzne naloty i bombardowania morskie aby osłabić siły wroga albo wyzwolimy pobliskie miasto aby stworzyć partyzancką sieć szpiegowską. Wybierzemy nasze siły i ulepszemy kompanie weteranów dopasowując je do naszego stylu gry. Pełna taktyczna pauza pozwoli na całkowitą kontrolę nad przebiegiem akcji w grze dla pojedynczego gracza.

Zróżnicowane Frakcje i Jednostki

Company of Heroes 3 obiecuje zachwycić nawet najbardziej zagorzałych entuzjastów II Wojny Światowej największą w serii liczbą frakcji do wyboru. Nowe opcje dostosowywania armii pozwolą na przywołanie dużej ilości specjalistycznych jednostek. Nowe elitarne drużyny takie jak Amerykańsko-Kanadyjskie siły specjalne, Nepalskich Gurkhów i wiele więcej. Od niszczycieli czołgów do tajnych pojazdów wywiadowczych, Company of Heroes 3 zaoferuje największą kolekcje pojazdów w serii. Wiesel AWC, niszczący pancerz Hashorn i lekki czołg Chaffee to tylko niektóre pojazdy, które będą miały swój debiut. Nie wolno też zapomnieć o odświeżonych klasykach jak M3 RVH, który teraz będzie mógł naprawiać i kraść opuszczone pojazdy wroga.

Company of Heroes 3 // Official Announce Trailer

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Loki - recenzja - historia o Linii Czasu i Lokich kilku
Następny Divinus - pierwsze wrażenia - jak Ares z Thorem o Grecję walczyli