Portal Games przedsprzedaże wrzesień 2021


Wydawnictwo Portal Games wrzuciło całą masę przedsprzedaży na najbliższe miesiące. Ostatni kwartał 2021 prezentuje się ciekawie.

Marvel United

Gra kooperacyjna z bohaterami Marvela w wersji chibi. Pokonaj złoli dobrze kombując karty i pomagając towarzyszom.

W planach wydanie podstawki, oraz dodatków.

Marvel United, Marvel United: Tales of Asgard, Marvel United: Guardians of the Galaxy Remix, Marvel United: Enter the Spider-Verse, Marvel United: Rise of Black Panther

Słowo od wydawcy:

„Świat po raz kolejny znalazł się na krawędzi zagłady…

…a ludzkość po raz kolejny okazuje się być bezradna. Plany złoczyńców dojrzały do realizacji, nadszedł czas na ich ostateczne sfinalizowanie. Już tylko superbohaterowie stoją między nimi a końcem. Iron Man i spółka stają do walki z zagładą. Marvel United to kooperacyjna gra karciana, w której spróbujecie ocalić świat, przenosząc się do komiksowego uniwersum!

Czeka na was aż siedmiu potężnych Bohaterów, w tym Iron Man, Captain America, Black Widow, Captain Marvel czy Hulk. Staniecie do walki z trzema nikczemnymi Łotrami – Red Scullem, Ultronem i Taskmasterem. Każdy z nich knuje przeciwko ludzkości inny Spisek, każdy z nich sieje strach i zamęt. Jesteście superbohaterami, dysponujecie ogromną mocą, ale tylko współpracując macie szanse wygrać. Tylko razem dajecie światu nadzieję.”

Marvel United Przedsprzedaż

Root też dostanie polskie dodatki.

Podziemia, Tryby Leśnogrodu oraz małe pudełeczka z Talią Włóczęgów, Bandytów i Partyzantów. To wszystko czeka dla fanów gry Root.

Dodaj nowe frakcje to swojej gry oraz uczyń tych niesfornych włóczęgów jeszcze bardziej niesfornymi.

Słowo od wydawcy:

„Wysoko na niebie i głęboko pod ziemię. W jednym i drugim miejscu trwają przygotowania do ostatecznej konfrontacji. Krety drążą tunele, którymi wkrótce wyjdą na powierzchnię. Kruki spiskują w koronach drzew przeciwko swym wrogom.”

Root dodatki przedsprzedaż

Reavers of Midgard

nareszcie dobije do brzegu, abyśmy mogli bezkarnie palić, kraść i mordować w tej kościano-planszowe grze o wikingach.

Słowo od wydawcy:

„Reavers of Midgard to strategiczna gra przygodowa J. B. Howella (Papillon, Gates of Mara), będąca prawowitym następcą kultowego Champions of Midgard. Tym razem czeka na ciebie jeszcze więcej możliwości i dróg do zwycięstwa!”

Reavers of Midgard przedsprzedaż

I na koniec dwa małe pudełeczka – pierwsze to nowa armia Beasts do Nerushimy Hex 3.0 z Bestiami z laboratoriów Molocha w roli głównej.

Wydawca mówi, żę: „Jeśli spotykasz na swojej drodze jakieś zwierzę, to wiedz, że nie jest to zwierzę. To bestia, która przed chwilą opuściła Laboratorium Molocha. Widzisz wilka? Sprawdź, czy nie ma przypadkiem na plecach ośmiu macek… ”

A druga to imprezowa gra Scenariusz za Milion, gdzie dwa zespoły rywalizują ze sobą próbując zrobić lepsze scenariusze filmowe.

Legenda głosi, że jest to: „to imprezowa gra karciana przeznaczona dla 3-10 osób. Wcielicie się w dwa zespoły scenarzystów, rywalizujących ze sobą o prawo do wypuszczenia kasowego blockbustera. Jeden z Was stanie się producentem, który oceni obie drużyny i zdecyduje, który scenariusz zostanie wykorzystany, a który popadnie w całkowite zapomnienie!”

W taki właśnie sposób prezentują się zapowiedzi gier od Portal Games, które zaprezentowano w sierpniu. Zamierzacie coś kupować? Ja się czaje na Reavers i Marvela 🙂

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Sierpniowe premiery Netflixa, HBO Go i w kinie. Co obejrzeć w weekend?
Następny Monster Hunter - Recenzja ze spoilerami - Nie takie złe polowanie