Poznaj historię Robocop: Rogue City!


Wkrótce gra RoboCop: Rogue City będzie miała swoją premierę. Z tej okazji NACON i TEYON przygotowały dla graczy niespodziankę – oryginalną historię, która została zaadaptowana z franczyzy MGM Studios.

Fabuła gry jest pełna odniesień do filmu, które z pewnością zachwycą fanów. Oprócz tego NACON i TEYON przygotowały również drugi film, który został zaprezentowany na Xbox Showcase. Gra będzie dostępna od 2 listopada 2023 na PS5, Xbox Series X|S i PC. Gracze, którzy zamówią grę w przedsprzedaży w edycji „Alex Murphy Edition”, otrzymają dostęp 48 godzin wcześniej.

RoboCop: Rogue City | Story Trailer

Stary Detroit jest nękany przez gangi, które połączyły siły z „nowym facetem w mieście”. Ten nowy przeciwnik, wcześniej nieznany policji, stoi za falą terroru: między zaginięciami, przestępczością wszelkiego rodzaju i handlem Nuke miasto zostało pogrążone w chaosie. Wcielisz się w RoboCopa, ikoniczną część człowieka, część maszyny, całkowitego policjanta, gotowego przywrócić porządek. Będziesz uważnie monitorowany przez mega-korporację Omni Consumer Products (OCP), śledzącą twoje działania i analizującą twoje wyniki w najniebezpieczniejszych misjach – aby upewnić się, że jesteś wolny od błędów, lub może lepiej, aby cię kontrolować? Tak jak pozornie bardziej posłuszna armia robotów, którą OCP zamierza zastąpić Departament Policji Detroit…

Zobacz też 10 rzeczy o których musisz wiedzieć zanim zagrasz w grę Robocop: Rogue City

RoboCop: Rogue City | It Seems There Will Be Trouble

Przejmij kontrolę nad ikonicznym cyberpolicjantem, aby przewodzić walce z nowym władcą przestępczego świata, który pustoszy Stary Detroit. Przeprowadź śledztwo, aby odkryć tajemnice stojące za mrocznym projektem „Afterlife”: będziesz musiał polegać na swoim zaufanym Auto 9, swoich specjalnych umiejętnościach, cybernetycznej sile i detektywistycznych talentach, aby przywrócić porządek i chronić mieszkańców Starego Detroit.


NACON to firma założona w 2019 roku, która specjalizuje się w produkcji i wydawaniu gier wideo oraz projektowaniu i dystrybucji akcesoriów do gier. NACON posiada 16 studiów deweloperskich i ponad 30-letnie doświadczenie w branży gier wideo. Firma skupia się na tworzeniu gier wideo AA, czyli gier o wysokiej jakości, ale niższym budżecie niż gry AAA. NACON oferuje również szeroki wybór akcesoriów do gier, takich jak kontrolery, słuchawki i kierownice.

MGM to wiodące studio filmowe i telewizyjne, które należy do koncernu Amazon. MGM posiada jedną z największych na świecie bibliotek filmów i seriali telewizyjnych, a także własną platformę streamingową MGM+. Spółka produkuje i dystrybuuje treści na wszystkich platformach, w tym w kinach, telewizji i internecie. MGM jest również właścicielem firm produkujących treści nieskryptowane, takich jak Big Fish Entertainment i Evolution Media.

Poprzednio Alan Wake 2 - Godzina premiery, Rozmiar pliku i nie tylko - Co musisz wiedzieć?
Następny Alan Wake 2 - Poradnik Osiągnięć i Roadmapa - Jak zdobyć platynę?